Ali Sayan kimdir nerelidir? Ali Sayan öldü mü? Ali Sayan, annesi kimdir?

12.11.2023
Ali Sayan kimdir nerelidir? Ali Sayan öldü mü? Ali Sayan, annesi kimdir?

Annesini olduren Ali Sayan öldü mü? Ali Sayan kimdir nerelidir? Ali Sayan öldü mü? Ali Sayan, annesi kimdir? Ali Sayan annesini neden öldürdü? Annesinin kafasını kesti ifadesi annem nerde?

1996 doğumlu olan Ali Sayan, İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. Aslen Iğdırlı olan katil zanlısı, Tuzluca nüfusuna kayıtlıdır. Şahsın, uyuşturucu bulundurmak ve uyarıcı madde kullanmak suçu ile arandığı tespit edilirken birçok kez ruh ve akıl hastalıkları hastanelerinde psikolojik tedavi gördüğü ortaya çıktı. Ali Sayan’ın 1 ay önce taburcu edildiği ifade edildi.

Birçok sosyal medya kullanıcısı annesinin kafasını keserek balkondan aşağı atan Ali Sayan için iddialar ortaya atmıştır. Bunların bazılar öldüğü yönündedir. Tutuklanarak hapishaneye gönderilen Ali Sayan’ın öldüğü iddiaları tamamen asılsız. Bu konuyla ilgili resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

Netflix Pinokyo Konusu Nedir? Ne Zaman Yayınlanacak? Oyuncuları kimler?

Oscar ödüllü yönetmen Guillermo del Toro, sihirli bir şekilde canlanan ve Geppetto adlı kederli bir tahta oyma ustasını hayata bağlayan ahşap bir kukla hakkındaki klasik masalı baştan yaratıyor. Guillermo del Toro ve Mark Gustafson’un yönettiği, stop-motion tekniğiyle hayata geçirilen bu sıra dışı müzikal, bu dünyadaki yerini arayan söz dinlemez Pinokyo’nun yaramazlıklarla dolu maceralarını konu alıyor.

Çocukluğumuzun vazgeçilmezi olan Pinokyo karakterini hepimiz biliriz. Gerek hikaye kitaplarında okurken, gerek animasyonlarda, gerekse çizgi filmlerini izlerken hepimiz oldukça eğlenmişizdir. Yalan söylediğinde burnu uzayan Pinokyo‘nun hikayesi bu defa bambaşka bir şekilde işlenmektedir. Hikayeyi farklı kılan şey ise filmin yönetmeni. Oscar ödüllü yönetmen olan Guillermo del Toro, büyülü bir şekilde canlanan ve Geppetto isminde kederli bir tahta oyma ustasını hayata döndüren ahşap bir kukla hakkındaki klasik masalı adeta baştan yaratıyor. Guillermo del Toro ve Mark Gustafson’un yönettiği, stop-motion tekniğiyle hayata geçirilen bu sıra dışı müzikal, bu dünyadaki yerini arayan söz dinlemez Pinokyo’nun yaramazlıklarla dolu maceralarını konu alıyor. Oscar ödüllü yönetmen olan Guillermo del Toro’nun yönettiği ve baştan yarattığı Pinokyo 9 Aralık 2022’de Netflix platformu üzerinden yayınlanacak. Netflix Pinokyo Konusu Nedir? Ne Zaman Yayınlanacak? Oyuncuları kimler?