Alice in Borderland 2. Sezonda Chishiya Ölüyor mu?

25.12.2022
Alice in Borderland 2. Sezonda Chishiya Ölüyor mu?

Alice in Borderland 2. Sezonda Chishiya Ölüyor mu?

Nijirō Murakami tarafından canlandırılan Shuntarō Chishiya, Haro Aso tarafından aynı adlı manga serisinden geliştirilen Netflix hayatta kalma aksiyon gerilim dizisi ‘Alice in Borderland’ın ana karakterlerinden biridir.

Chishiya, ilk sezonun ikinci bölümünde tanıtıldı ve Borderlands oyununda oyuncuların genel zaferine önemli bir katkı sağlamaya devam ediyor.

Chishiya son derece zeki ve manipülatiftir, bu da onu elmas ve kupa oyunlarında harika bir oyuncu yapar.

Hayır, Chishiya ‘Alice in Borderland’ın ikinci sezonunda ölmez.

İlk sezonun sonunda gözlem merkezine giden yolu bulan dört kişiden biridir., tüm satıcıların öldürüldüğünü keşfettikleri metro tünelinde bulunuyor.

İkinci sezon başlarken Chishiya, Maça Papazının saldırısının ardından gruptaki diğerlerinden ayrılır.

Maça Kralı’nın peşinden tek başına gitmenin, özellikle de fiziksel olarak harika bir oyuncu olmadığı için aptalca olacağını anlayan Chishiya, görünüşe göre Arisu ile aynı sonuca vararak Maça Kralı ile başka oyunlar oynayarak yüzleşmekten kaçınabilir.

İlk dahil olduğu, Jack of Hearts’ın Teio Hapishanesinde ev sahipliği yaptığı Hücre Hapsi’dir.

Chishiya, seri katil Sunato Banda ve Yakuza üyesi Ōki Yaba ile birlikte oyunu kazanır ve Chishiya, Jack of Hearts’ı Banda ve Yaba’nın çok yetenekli ellerine bırakır.

Chishiya’nın oynadığı bir sonraki oyun, Beach grubunun eski 2 Numaralı Keiichi Kuzuryū olduğu ortaya çıkan Elmas Kralı tarafından Yüksek Mahkemede oynanacak.

Kuzuryū’nun yarattığı oyuna Güzellik Yarışması denir ve üzerlerinde Sülfürik Asit bulunan pullar içerir. Birisi eksi 10 puana ulaşırsa, başlarının üzerindeki terazi devrilir.