Andropoz dizisi Marmaris’in neresinde çekildi? Andropoz dizisindeki ev nerede?

07.11.2023
Andropoz dizisi Marmaris’in neresinde çekildi? Andropoz dizisindeki ev nerede?

Andropoz dizisi Marmaris’in neresinde çekildi? Andropoz dizisindeki ev nerede? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Andropoz dizisi Marmaris’in neresinde çekildi? Andropoz dizisindeki ev nerede? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Dijital yayın platformu Netflix’in yeni dizisi Andropoz, Muğla iline bağlı tatil beldesi Marmaris’te çekildi. Çekimler. Dizinin çekimleri Muğla’nın Marmaris ilçesinde gerçekleştirildi. Başrollerinde Engin Günaydın, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş’ın oynadığı dizinin nerede çekildiği merak ediliyor. Netflix orijinal dizilerinden olan “Andropoz” dizisinde bir aile babasının başına gelenler konu alınıyor. Dizide hayatının dönüm noktasını yaşayan Yusuf isimli bir baba, yaşadığı hayatı sorgulamaya ve yeni bir sayfa açmaya karar verir. Bu yeni sayfayı açmaya çalışırken istenmeyen çeşitli kazalara neden olacaktır.

Andropoz dizisinin çekimleri Muğla iline bağlı tatil beldesi Marmaris’in doğa harikası koylarında çekildi.

Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden “İkizler” Ahu ve Asu (Merih ve Melissa Dilber) ise diziye renk katıyor. Ahu’nun Yusuf karakterinin başını belaya sokması, akabinde yaşanan komik olaylar, sonrasında Swetlena’nın ölümüne varan gelişmeler seyirciye heyecanlı anlar yaşatıyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Andropoz dizisi Marmaris’in neresinde çekildi? Andropoz dizisindeki ev nerede? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Andropoz, orta yaş bunalımında olan bir adamın hayatına odaklanıyor. Evli ve iki çocuk babası olan tuhafiyeci Yusuf, 50’li yaşlarının başında orta yaş bunalımına girer. Bedeninin yaşlanmasını kafasına takan Yusuf, hem dış görünüşünü hem de yaşam tarzını değiştirmek ister.

Andropoz, erkeğin yaşlanmasına bağlı olarak kan düzeyinde testosteron hormonunun azalmasıyla oluşan bir süreçtir. Halk arasında erkeklik hormonu olarak da bilinen testosteron seviyesinin azalmasıyla oluşan bu sürecin en büyük belirtisi, cinsel fonksiyonlardaki azalmadır.

Belirtiler

  • Depresyon ya da üzüntü hali.
  • Düşük enerji.
  • Ereksiyon bozukluğu.
  • Jinekomasti veya meme gelişimi.
  • Kas kütlesinde azalma ve fiziksel zayıflık duyguları
  • Kemik yoğunluğunda azalma.
  • Kendine güven kaybı
  • Kısırlık.