Aret Kamar kimdir nereli kaç yaşında? Aret Kamar Evli Mi ? Aret Kamar Hasta Yorumları

13.02.2022
Aret Kamar kimdir nereli kaç yaşında? Aret Kamar Evli Mi ? Aret Kamar Hasta Yorumları

Aret Kamar, 1967 yılında İstanbul’da doğdu.

Aret Kamar İlk öğremini Esayan Lisesinde bitirdikten sonra, orta ve liseye Özel Pangaltı Lisesinde devam etti.

Aret Kamar 1983-1984 öğretim yılında liseyi birincilikle bitirdi.

Aret Kamar Üniversite sınavlarında, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesine girmeye hak kazandı.

Aret Kamar 1984 yılında üniversiteye başladı.

1989 yılında üniversite bittikten sonra, Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak, Taksim İlkyardım Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde, ihtisas yapmak üzere, asistan doktor olarak çalışmaya başladı. ( 7 Ocak 1990 )

Aret Kamar 1995 yılı başında, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı oldu.

Mecburi hizmet için kura çekerek, Denizli Buldan Devlet hastanesinde 30 Ağustos 1995′ te göreve başladı. Göreve başladıktan 3 yıl sonra 1998′ de hastane başhekimi olarak atandı. 7 yıl kadar da başhekimlik yaptı. Asistanlığı ve uzman doktorluğu süresince, endoskopi ( kapalı ameliyatlar ) ve infertilite ( kısırlık ) ile ilgilendim.

Asistanlığı sırasında, o zamanlarda daha tüm dünyada yeni uygulama alanı bulan, bugün ise güncel teşhis yöntemleri arasına giren, sonohisterografi ve histereskopi konularında çalıştı. Kısırlık tedavisinde yeni bir ilaç alternatifi olan aromataz inhibitörleri ile ilgili çalışmalar ve yayınlar yaptı.

Denizli’deki görevi esnasında 2003 yılında, 6 ay süreyle Ege Üniversitesi Tüp bebek Merkezinde çalışarak tüpbebek sertifikası aldı.

Aret Kamar 2005 yılında devlet memuriyetinden istifa etti. İstifa ettikten sonra İstanbul Gümüşsuyu / Taksim’de İstanbul Tüp bebek ve Kadın Sağlığı Merkezini kurdu.

2006 yılı başında, merkezi bakanlık tarafından ruhsatlandırıldı. Halen kadın hastalıkları ve doğum hekimliği yanında, kısırlık ve tüp bebek alanında, ekibiyle beraber çalışmalar yürütmekte ve sosyal bir yara olan kısırlık konusunda insanlara yardımcı olmaya çalışmakta.

Aret Kamar Halen kadın hastalıkları ve doğum hekimliği yanında, kısırlık ve tüp bebek alanında, ekibiyle beraber çalışmalar yürütmekte ve sosyal bir yara olan kısırlık konusunda insanlara yardımcı olmaya çalışmakta. Evli ve iki kızı var.

Aret Kamar kiminle evli

Halen kadın hastalıkları ve doğum hekimliği yanında, kısırlık ve tüp bebek alanında, ekibiyle beraber çalışmalar yürütmekte ve sosyal bir yara olan kısırlık konusunda insanlara yardımcı olmaya çalışmakta. Evli ve iki kızı var.

Aret Kamar Hasta Yorumları

Bu Yorumlar Google üzerinde herkese açık olarak bulunan kaynaklarda gösterilen yorumlardır. Tavsiye niteliği taşımaz.

“Merhaba arkadaşlar aret beyde tedavi görenler lütfen yardımcı olurmusunuz doktordan memnunmusunuz sizlere hangi yöntemler uygulandı sonucunuz nedir?”

“Ben 3. Tüp bebeğimi aret beyle denedim sonuc cok şükür gebe kalabildim kendisinden cok memnumım diğer tüp bebek tedavilerime göre baska yöntemler denedik. 3. Gün transferi olmak klomenle yumurta büyütmek gibi. Birde eşim için mikroçip kullandık. Bizdeki sorun sperm ve yımurtadaki kalite düşüklükleriydi saglıklı emb oluşturmak zor oluyordu. Aret bey yımurtalıklarımın yasıma göre zayıf oldgunu ama sabredersem anne olabilecegımi söyledi tedavi sürecindeki tavrı yaklasımı da cok babacandır.”

Aret hocam, evladımı 18.haftamda açılan rahimden içeri itip dikme cesaretini göstermeseydi ilk evladım gibi kaybedecektim.Tam 14 hafta takip etti ince ince moral vererek,baba gibi,gözüm kapalı güvenirim,son dadika acil yetiştik 1 cm tutuyordu bebeğimi servikal yetmezlikmiş,korkma kızım kurtarıcaz dedi ve yavrum şimdi yanım da…