Arka Sokaklar Amina kimdir? Nuray Hüseynova kimdir? Kaç yaşında?

11.08.2022
Arka Sokaklar Amina kimdir? Nuray Hüseynova kimdir? Kaç yaşında?

Arka Sokaklar Amina kimdir? Nuray Hüseynova kimdir? Kaç yaşında?

Nuray Hüseynova (Şahmira Nuray Hüseynova) Arka Sokaklar dizisinde Amina karakterine hayat veren oyuncudur. Daha önce Yemin dizisinde Aynur karakterini canlandırmıştır.

Özlem Duran Menajerlik ajansı oyuncusudur.

Kamera önü oyunculuğu, beden dili, diksiyon ve tiyatro eğitimleri alan Nuray Hüseynova 2011’de İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünden, 2015’te Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Ayrıca Havacılık Akademisi’ni bitirmiştir. Bir süre özel sektörde bir şirkette Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmıştır. Bir dönem Yoga Öğretmenliği de yapmıştır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Aslen Azerbaycanlıdır. Sosyal medyada Facebook ve Instagram kullanmaktadır.

Bu yazının hazırlandığı sırada Instagram hesabında 2.346 takipçisi bulunmaktadır. Arka Sokaklar dizisinde yer aldığı bölümlerin sayısı arttıkça bu sayının yükseliş göstermesi beklenmektedir. İkizler burcundan olan ve 10 Haziran doğumlu olan Nuray Hüseynova’nın tam doğum yılı henüz bilinmediği için kaç yaşında olduğu bilinmiyor. Boyu ve kilosu merak edilse de bu bilgi de bilinmiyor.

Sevgilisi olup olmadığı da merak ediliyor ancak yeni bir oyuncu olduğu için hakkında fazla bilgi bulunamıyor. İlerleyen zamanlarda mutlaka daha ayrıntılı bilgiler ortaya çıkacaktır. Instagram adresi nurayhuseyn.me

Kendisini Linkedin profilinde şu cümlelerle tanıtmıştır;

Hayatım boyunca çok yönlü bir iş tecrübesine sahip olmaya, kendimi bir insan olarak şekillendirmeye ve kariyerimde büyük başarılar elde etmeye çalıştım. Yaptım ! Okuldaki gibi, tüm konuları iyi bir şekilde nasıl öğrenilir. Buraya kısa yazacağım, işimle ilgili son deneyimim, mesleki bilgi ve becerilerimin yanı sıra daha fazla ilerleme beklentileri aktif doğrudan satış ve müşterilerle çalışma (hem performans hem de idari düzeyde) alanındadır. Kısaca kabin memuru olarak görev yaptığımı söyleyebilirim ve bildiğiniz üzere kabin memurlarının tüm mesleklerin tüm becerilerini bilmeleri gerekiyor, çünkü Board’da herkes sizden her şeyi umar. uçma tutkum o kadar büyük ki bazen uçmadan nefes alamadığımı düşünüyorum.

Boş zamanlarımda İngilizce’den Azerice’ye, Rusça’ya ve Türkçe’ye tercüman olarak gönüllü olmayı seviyorum. Tütün sektöründe çalışmaya başladığımda holdingin marketteki satış oranı %0,06 idi. Ama sunduğum 33 projeden 28’i çok başarılı oldu ve ekibimizle birlikte satışları artırdık. Benim sunduğum projeler satış oranını artırdı ve pazarın büyük bölümünü korudu. Pazardaki satışların %25 olmasının sebebi sunduğum projelerin sonucu olmasıdır. Holdingin Üstün Proje Yöneticisi ödülüne layık görüldüm. Görüşmenin bir parçası olarak (veya çevrimiçi olarak) tanışmaktan ve deneyiminiz ve olası potansiyeliniz hakkında tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarım.