Arka sokaklar İvana kimdir? Kaç yaşında, Nereli? Gerçek ismi, adı ne?

27.12.2022
Arka sokaklar İvana kimdir? Kaç yaşında, Nereli? Gerçek ismi, adı ne?

Arka sokaklar İvana kimdir, Kaç yaşında, Nereli? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Arka sokaklar İvana kimdir? Kaç yaşında, Nereli? Gerçek ismi, adı ne? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Arka sokaklar İvana Arka sokaklar 495. bölümde görülmüştür.

Engin Müdür, Ivana ile Yakınlaşmaları ve beraber sahneleri gündem olmuştu.

Arka Sokaklar’ın 495. yeni bölümünde Nimet kullandığı maddelerin etkisiyle kendinden geçmiştir. Ekip, Nimet’e tuzak kurar. Hakan, gizli görev sebebiyle, barda, Nimet’in beline sarılır ve onunla flört eder. Birlikte bardan eve geçerler.

Ekip, diğer taraftan dinleme yapmaktadır. Hakan ve Nimet’in görev icabı da olsa yakınlaşmasından dolayı Aylin’in içi içini yer. Eve geçtiklerinde İlyas evde beklemektedir. Hakan’ın hayatı ciddi bir şekilde tehlike altındadır.

Altan Ruslarla işbirliği halindedir. Ivana isimli, Rus kökenli kadın Türkiye’ye iş birliği için gelmiştir. Ekibimiz istihbarattan bilgi almıştır.

Engin gizli görev olarak Ivana’yla yakınlık kuracaktır. Ivana kendisine bir ortak bulduğunu Altan’a söyler. Altan mecburen kabul etmek zorunda kalır. Engin’le Ivana takas yerine birlikte giderler. Herkesin birbirinden gizlediği sırlar su yüzüne çıkmak üzeredir.

Wilma Elles kimdir? Arka Sokaklar oyuncu kadrosundaki yeni isim Wilma Elles nereli, kaç yaşında?

Arka Sokaklar oyuncu kadrosuna yeni katılan Wilma Elles ve Mert Öcal dizinin izleyicileri tarafından araştırılmaya başlandı. Yayınlandığı günden itibaren büyük izleyici kitlesinin sahibi olan dizi tam 14 yıldır ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor. Sürpriz karakter Wilma Elles kimdir, kaç yaşındadır gibi sorular Arka Sokaklar takipçileri tarafından yanıt arıyor.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Caroline karakteri ile Türkiye’de yıldızı parlayan Aman oyuncu Wilma Elles, oyunculuğu, güzelliği ve sempatik tavırları ile herkesin ilgisini çekmiştir.

Kariyer hayatı boyunca bulunduğu her projede başarılı işler ortaya koyan güzel oyuncunun hakkında bilinmeyenleri siz takipçilerimiz için bir araya getirdik.

İşte güzelliği ile adından söz ettiren Wilma Elles’in hayatı:

18 Ekim 1986 tarihinde Almanya’nın Köln şehrinde doğmuştur. Alman vatandaşıdır. ikisi, ikisi erkek 4 kardeşi vardır. Büyükbabası büyükelçi imiş.

Babası sürekli yurt dışında görevli olduğu için çok gezmiş ve tam altı dil biliyor. Kanada , Los Angeles, Fransa, New York ve Roma’da bulundu. Tiyatro ve dans eğitimlerine 10 yaşında başladı.

2004 yılında Köln’deki “Theaterschule Celan, Arturo Schauspielschule” okulunun tiyatro bölümünden mezun olmuş. 2008 yılında “Türk Usulü” adlı sinema filminde başrolde oynamıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Arka sokaklar İvana kimdir? Kaç yaşında, Nereli? Gerçek ismi, adı ne? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosu 

Şevket Çoruh
Özgür Ozan
Zafer Ergin
Uğur Pektaş
Onur Bay
Alp Korkmaz
İlker İnanoğlu
Furkan Göksel
Figen Evren
Yüsra Geyik
Berk OktayZiynet Sali
Ezgi Eyüboğlu
Itır ESEN
Can Nergis