Arka sokaklar Leyla kimdir? Arka Sokaklar Leyla gerçek adı ne?

21.07.2022
Arka sokaklar Leyla kimdir? Arka Sokaklar Leyla gerçek adı ne?

Arka sokaklar Leyla kimdir? Arka Sokaklar Leyla gerçek adı ne?

Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986’da Karasu, Sakarya Türkiye’de doğmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi almış ve birçok dizi ve reklamda oynamıştır. İlk olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan ”Sardunya Sokak” adlı dizide oynadı.

Gülcan Arslan 1986 tarihinde Sakarya’nın Karasu ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra birçok dizi ve reklamlarda rol almaya başlamıştır.İlk oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sardunya Sokak dizisinde gerçekleştirmiş vedaha sonra Sınıf, Hepimiz Birimiz İçin, Gurbet Kuşları, Kafkas, Kahramanlar, Her Şeye Rağmen, Bir Çocuk Sevdim, Arka Sokaklar, Günahkar gibi dizilerde rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Fahriye Sultan karakterini canlandırmıştır.

2017 yılında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ölene Kadar dizisi oyuncuları arasına dahil olan Gülcan Arslan dizide Beril karakterini canlandırmaktadır.

2019 yılında Atv ekranlarında yayınlanacak Zengin ve Yoksul adlı dizinin oyuncu kadrosunda Nihal karakterini canlandıran Gülcan Arslan,günümüzde Demet Özdemir’in başrolünde yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin karakterini canlandırdı.

error: Content is protected !!