Aslı Arslan Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Boy Kilo? Kitapları? Sevgilisi? Aslı Arslan Biyografi, Gerçek adı?

06.01.2023
Aslı Arslan Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Boy Kilo? Kitapları? Sevgilisi? Aslı Arslan Biyografi, Gerçek adı?

Aslı Arslan Kimdir? Aslı Arslan Nereli? Aslı Arslan Kaç yaşında? Aslı Arslan Boyu? Aslı Arslan Kitapları? Sevgilisi? Aslı Arslan Biyografi, Aslı Arslan Gerçek adı? Aslı Arslan dini nedir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Aslı Arslan Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Boy Kilo? Kitapları? Sevgilisi? Aslı Arslan Biyografi, Gerçek adı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Aslı Arslan, 15 Ocak 1995 yılında Mersin’de dünya’ya gözlerini açmıştır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nden eğitim almış ve mezun olmuştur. Küçüklük yaşlarında yazmaya olan ilgisini keşfetmiş ve 17 yaşında girdiği sosyal medya platformu wattpad’da hikayeler yazmaya başlamıştır. Yazdığı hikayeler oldukça beğenilmiş ve dikkat çekmiştir. 2019 yılında ise ilk kitabı olan Emare- Sarmaşık kitabını yayımlamıştır.

Aslı Arslan Nereli?

Aslı Arslan, doğma büyüme Mersinli’dir.

Aslı Arslan Kaç yaşında? Doğum Günü?

Aslı Arslan, 15 Ocak 1995 yılında doğmuş ve 2022 yılı itibariyle 27 yaşındadır.

Aslı Arslan Mesleği Nedir?

Aslı Arslan, küçüklük yaşlarında yazarlığa olan ilgisini keşfetmiş ve kalemiyle bambaşka bir evren yaratabildiğini öğrenmiştir. Bu sebepte wattpad sosyal medya platformuna 17 yaşında üye olmuş ve burada hikayelerini yazmaya başlamıştır. Aslı Arslan, Yazar’dır.

Aslı Arslan Hangi Şehirde yaşıyor?

Aslı Arslan, doğma büyüme Mersinli olsa da şuan son kitabını yazmakta ve Eskişehir’de ikamet etmektedir.

Aslı Arslan Boyu Kaç? Aslı Arslan boy kilo

Aslı Arslan’ın boy ve kilo bilgisine ulaşamadık.

Aslı Arslan Biyografi, Otobiyografisi

Merhaba ben Aslı Arslan. @asliarslaan
Kendimi ilk defa bu şekilde tanıtacağım için beni senelerdir takip eden okurlarım da dahil çok şaşıracaklarını biliyorum çünkü kendini anlatmayı seven birisi hiçbir zaman olmadım.
15 Ocak 1995 Mersin doğumluyum, ilkokul ve lise eğitimini Mersin’de tamamladıktan sonra Eskişehir’e üniversite okumak için geldim ve ait olduğum, ruhunun ruhumla eş olduğunu düşündüğüm şehrin Eskişehir olduğuna karar verdim. 2014 senesinde Eskişehir’e geldim, bu sene Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldum; mezun olduktan sonra da Eskişehir’e çalışmak için yerleştim.
Kitap yazma serüvenim on bir yaşında yaşadığım büyük bir travma sonucunda oldu, kendimi bir kağıdın başında yazıyı yazarken buldum ve o kağıda yazdığım cümle, şu an hala çürümüş bir vaziyette bulunsada kimseye okutmadım, hiçbir yere yazmadım ve atamadım. İlk cümlem, ilk çığlığımdı sonrasında ise roman yazmaya yöneldim ve çığlığımı gizlemek istedim.

On üç yaşında ilk romanımı bir deftere yazdım, yarısı kurşun kalemle, yarısı tükenmez kalemle yazılmış bu romanı bir süre internette yayınladım fakat ağır bir kurgusu olduğu için geri kaldırdım.

On sekiz yaşında EMARE isimli kurgumu zihnimde oluşturdum, ilk görüntüler canlandığında nasıl heyecanlandığımı hâlâ hatırlıyorum fakat yazmaya cesaret edememiş, hep kaçmıştım. En sonunda sevdiğim ve değer verdiğim birinin “Neden kaçıyorsun? Sana iz bıraktıysa herkese iz bıraksın, bencil ol,” demesinin ardından internette yayınlamaya başladım.

Yazdığım her cümle hatta her kelime birilerinin canını acıttı, birilerini ağlattı, birilerinin yarasını kaşıttı, birilerinin gücü oldu fakat birilerinin de nefreti oldu ve bir kitle tarafından EMARE yazdığım internet sitesinden de kaldırıldı.

Nasıl mı kitap oldu? EMARE’nin hikayesini bir sonraki postta anlatacağım.

Aranızda yazmakta olan, yazar olmak gibi bir hayali olan kişilerin olduğunu biliyorum.

Sakın vazgeçme, eline kalemi al ve her yere yaz, kâğıt olmak zorunda da değil. Duvara yaz, sıraya yaz, yere yaz. Kalem yok mu? Tırnaklarınla kazı. Canın mı acıyacak? Acısın. Bir gün o tırnaklarınla kazıdığın yerden geçerken canının acımasını değil, gücünü hatırlayacaksın.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Aslı Arslan Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Boy Kilo? Kitapları? Sevgilisi? Aslı Arslan Biyografi, Gerçek adı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Aslı Arslan Kitapları

  • Emare – Sarmaşık (2019)
  • Emare – Pusula (2019)
  • Sokak Nöbetçileri (2021)
  • Sokak Nöbetçileri 2 (2021)
error: Content is protected !!