Aslı Bekiroğlu sevgilisi? Aslı Bekiroğlu Can Koçkan? Aslı Bekiroğlu kimdir vikipedi?

11.11.2023
Aslı Bekiroğlu sevgilisi? Aslı Bekiroğlu Can Koçkan? Aslı Bekiroğlu kimdir vikipedi?

Aslı Bekiroğlu kimdir ne iş yapar? Aslı Bekiroğlu sevgilisi? Aslı Bekiroğlu Can Koçkan? Aslı Bekiroğlu kimdir vikipedi?

Sosyal medyada aktif olan isimlerden biri olan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu ve eski sevgilisinin, geçtiğimiz yıllarda uygunsuz pozları internete sızdırılmıştı. Can Koçkan ile müstehcen fotoğrafları ifşa olan ikili, zor günler yaşamıştı. Bekiroğlu, konuyla ilgili olarak yıllar sonra konuk olduğu Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programında açıklamalarda bulundu. Aslı Bekiroğlu’nun eski sevgilisi Can Koçkan ise sosyal medyada gündem oldu. Aslı Bekiroğlu (d. 16 Kasım 1995, İstanbul), Türk oyuncudur. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur. 2006-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümünde arp ve solfej eğitimi almıştır.

Oyuncu Aslı Bekiroğlu, Aralık 2020’de Can Koçkan ile iki yıl süren birlikteliğini sonlandırmıştı. Bekiroğlu, daha sonra Ocak 2021’de müzisyen Çağrı Telkıvıran ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak ikili, bir yıl sonra ilişkilerini noktalamıştı. Yaz sezonunu açan ve Alaçatı’da tatil yapan 26 yaşındaki oyuncu, önceki gün bir mekanda arkadaşlarıyla buluştu. O geceye ait Instagram’dan yayınlanan fotoğraflar arasındaki bir detay takipçilerin dikkatinden kaçmadı. Bekiroğlu’nun, iki yıl önce ayrıldığı eski sevgilisi Can Koçkan ile aynı karede yer aldığı görüldü. Arkadaşlarıyla birlikte yan yana poz veren ikilinin barıştığı iddia edildi.

Arzu Demirel Birinci eşi kimdir? Arzu Demirel Birinci kimdir? kaç yaşında, nereli? Televizyoncu A.B. kimdir? K.B kimdir ne iş yapıyor?

Arzu Demirel Birinci ve eşi bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

Arzu Demirel Birinci, Boyama Kitapları, Çıkartmalı Kitaplar, Çocuk & Gençlik kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Okul öncesi yaş grubu için, özel olarak tasarlanmış, Yumurcak TV’nin yerli çizgi film projesi olan Niloya’nın da yapımcısı olan Demirci, Çizgi Film Senaristi, Yazar, Yönetmen, Dramaturgtur.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Biba’nın Günlüğü “Ejderha Çiçeği” – Maceracı Yüzgeçler, Biba’nın Günlüğü “Tropi’nin Peşinde” – Maceracı Yüzgeçler, Biba’nın Günlüğü “Uy Bisikletimin Tekeri Patladı” – Maceracı Yüzgeçler, Boyama Kitabı – Maceracı Yüzgeçler, Boyama Kitabı – Maceracı Yüzgeçler 2, Boyama Kitabı – Maceracı Yüzgeçler 3 olarak sayılabilir.

Arzu Demirel Birinci kitapları; Ayrım Yayınları, Turkuvaz Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Arzu Demirel Birinci tarafından yazılan son kitap “Boyama Kitabı 5 – Maceracı Yüzgeçler Biba’nın Günlüğü”, Turkuvaz Kitap tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Niloya, Biz İkimiz, Alfabe, Öykü Bahçesi, Cik Cik Necmi ile Vik Vik Merve… Bu isimler Arzu Demirel’in bilinen işlerinden yalnızca birkaçı…

2008 yılında TRT Çocuk’un kurulmasıyla Alfabe, Biz İkimiz gibi işlerle çizgi film ve animasyon dünyasına adım atan Arzu Demirel, tüm Türkiye’yi etkisi altına alan çizgi film projelerine imza attı.

Niloya isimli çizgi filmin yaratıcısı ve senaristi oldu.

Sonrasında proje yaratmaya ve yazmaya Maceracı Yüzgeçler ile devam etti. Elif ve Arkadaşları, Neşeli Dünyam, Tomba ile Alfabe gibi birçok projeye de senarist olarak imza atan Arzu Demirel, çizgi film senaryo eğitimleri ve workshopları düzenliyor.