Aslı Bekiroğlu’nun Sevgilisi DJ Taykun Karaduman Kimdir?

24.07.2022
Aslı Bekiroğlu’nun Sevgilisi DJ Taykun Karaduman Kimdir?

Aslı Bekiroğlu’nun Sevgilisi DJ Taykun Karaduman Kimdir?

Aslı Bekiroğlu ile yepyeni bir aşka yelken açan DJ Taykun Karaduman’ın Instagram hesabına @taykunku adresinden ulaşabilirsiniz.

Oyuncu kötü günleri atlatmak, moral bulmak için tatil sezonunu Bodrum’da açmıştı. Tatil dönüşü Aslı Bekiroğlu aşkını sosyal medyadan ilan etti. Sevgilisi DJ Taykun Karaduman ile ilk kez fotoğraflarını paylaşan Bekiroğlu, kalp ve nazar boncuğu emojisi de koydu. Bekiroğlu’nun bu paylaşımına karşılık DJ Taykun Karaduman da Aslı Bekiroğlu ile olan fotoğraflarını nazar boncuğu emojisi ile paylaştı ve “Nazar Çemberi” ifadelerini kullandı.

Son dönemlerin olay kadını Aslı Bekiroğlu, işte kaybetmenin acısını aşkta kazanarak çıkarıyor. Yepyeni bir aşka yelken açan Bekiroğlu, Dj Taykun Karaduman ile yeni bir mutluluğa merhaba dedi. Aslı Bekiroğlu önce aşkta kaybetmiş, sevgilisi Çağrı Telkıvıran’dan ayrılmıştı. Ardından da 2007’de ölen şarkıcı Barış Akarsu’ya dair yaptığı gaf nedeniyle sanatçının hayatını anlatan filmin kadrosundan çıkarılmıştı. Aslı Bekiroğlu’nun Sevgilisi DJ Taykun Karaduman Kimdir?