Aslı Kazan Kimdir? Kaç yaşında? Aslı Kazan eşi kimdir? Aslı Kazan biyografisi? Aslı Kazan babası kimdir?

06.11.2023
Aslı Kazan Kimdir? Kaç yaşında? Aslı Kazan eşi kimdir? Aslı Kazan biyografisi? Aslı Kazan babası kimdir?

Aslı Kazan Kimdir? Aslı Kazan Kaç Yaşında? Aslı Kazan eşi kim? Aslı Kazan babası kim? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Turgut Kazan eşi Aslı Kazan Kimdir? Aslı Kazan Kaç Yaşında? Aslı Kazan biyografisi? Aslı Kazan babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Aslı Kazan biyografisi?

Aslı Kazan, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hukuki eğitimini Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamış ve 2002 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından, 2003 yılında İstanbul Barosu’na kayıt yaparak avukatlık kariyerine adım atmıştır.

Aslı Kazan, özellikle insan hakları, ifade özgürlüğü ve basın hukuku konularında yaptığı çalışmalarla tanınmış bir hukukçudur. Gezi sürecinde, İstanbul Mimarlar Odası’nın avukatlığını üstlenerek önemli bir rol oynamıştır. Günümüzde, babası eski İstanbul Barosu Başkanı avukat Turgut Kazan’ın liderliğinde Kazan Hukuk Bürosu’nda çalışmalarını sürdürmektedir.

Aslı Kazan, İngilizce ve İtalyanca dillerini iyi derecede bilmektedir. Kendisi, İtalyan Lisesi’nde eğitim almış ve Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Maalesef, yaş ve doğum tarihi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Aslı Kazan, 2019 yerel seçimlerinde CHP Şişli Belediye Başkanı adayı olarak adı sık sık gündeme gelmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Turgut Kazan eşi Aslı Kazan Kimdir? Aslı Kazan Kaç Yaşında? Aslı Kazan biyografisi? Aslı Kazan babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.