Ateş Alanguva kimdir? Hangi kitap? Modeli? Ateş Alanguva gerçekte kim? Kaç yaşında?

08.02.2022
Ateş Alanguva kimdir? Hangi kitap? Modeli? Ateş Alanguva gerçekte kim? Kaç yaşında?

Ateş Alanguva Nedir? Ateş Alanguva gerçekte kim? Ateş Alanguva kimdir? Hangi kitap? Modeli? Ateş Alanguva gerçekte kim? Kaç yaşında?

Whatpad üzerindeki bir hayali karakterdir.

Ateşpare – 1 Kitap Açıklaması. Bu kurban Cebonayan adlı gizli bir örgütün lideri Ateş Alanguva’dır. Aşkın her işinde başarılı olduğu gibi bu işte de başarılı olacağını düşünür ve kibrine yenik düşerek Ateş’in peşine düşer.

Sosyal medyada çok konuşulan hikaye kahramanlarından birisidir.

Ceren Melek isimli kullanıcıya ait Ateşpare isimli hikayenin kahramanıdır.

Ateş Alanguva… Cebonayan adlı gizli bir örgütün lideri Ateş Alanguva kolay bir yem değildir. Mafyatik gücü ve akıllara durgunluk veren teknolojik donanımıyla karanlık dünyaların efsanevi ismidir.

Gerçekte yoktur.

Bu yüzden pek detay veremiyoruz.

“Aşkın, sadece sevgilim değil. Aynı zamanda müstakbel eşim. Ona yapılan saygısızlık bana da yapılmış sayılacaktır. Karşınızdaki kişinin bir Alanguva olduğunun bilincinde davranırsanız karlı çıkan siz olursunuz.”

Ve karşımdaki adam Ateş Alanguva’dan başkası değildi. Dolaplar dönüyordu, dolapların içinde tilkiler vardı. Ateş Alanguva benim farkımdaydı, sürekli karşıma çıkıyor.

Şeklinde anlatımları ile merak ediliyor.

🩸“Ben doğduğumda başlamıştım ölmeye, her cinayetimde biraz daha ölmüştüm. Aşkın ölüyordu, V hayat buluyordu.”

Zekası ve kan dondurucu oyunlarıyla, adalet peşinde koşarken kendi kimliğini kaybeden, yıllardır yakalanmayan dünyanın aradığı, bir seri katil: Aşkın.
Gelen her işi başarıyla tamamlamış olan Aşkın’nın bir gün karşısına yeni bir kurban çıkar. Onun kadar Zeki ve tehlikeli biri… Ateş Alanguva…
Cebonayan adlı gizli bir örgütün lideri Ateş Alanguva kolay bir yem değildir. Mafyatik gücü ve akıllara durgunluk veren teknolojik donanımıyla karanlık dünyaların efsanevi ismidir.
Aşkın aldığı her işte başarılı olduğu gibi bu işi de başarıyla tamamlayacağını düşünüp kibrine yenilir ve Ateş’in peşine düşer. Ama yırtıcı bir güç savaşının içine düşeceğinden habersizdir.
Ateş ve Ateşpare, büyük bir yangının ortasında…

Ne zamandır aradığım kitap buymuş dedim kitabın kapağını kapatırken.

Zekası, acımasızlığı, gücü ve merhameti ile kendine hayran bırakan bir karakter oldu V!
Bu tarz kurgularda güçlü kadınların olmasına bayılıyorum. Heyecanlı girişi, karakterleri, olayları, işkenceleri, ters köşeleri büyük zevkle okudum, ki ben eli kanlı karakterleri seviyorum. 😈
Serinin ilk kitabı tam olması gerektiği gibiydi her bir karakterin kendine has özelliği ve zekası okumaya değer. V’nin doğuşu, amacı ve verilen mesajlar 🤌🏻. Heyecanla çevirdim sayfaları. Ateş ve Aşkın’ın çekimi baya iyidi devamında onları daha çok okumak isterim.
Bunun dışında diğer karakterler kitaba ayrı bir renk katmıştı özellikle cimcime Bahar ve karanlık Pusat. İkisini de çok sevdim. Aşkın ve pusat sahnelerine değinmeden geçemeyeceğim atışmaları, küfürleri ve esprilerini okurken koptum.😂
Kesinlikle tam benim tarzım olan bir kitap.
Devamını okumak için sabırsızlanıyorum.❤️‍🔥

🩸 “Korkmuyordum, ne karanlıktan ne gürleyen gök gürültüsünden ne de bana zarar verebilecek bir insandan. Çünkü ben karanlıktım, ben gürleyen göktüm; ben zarar görmez, ben zarar verirdim. Ben bir katildim. Bu bir sıfat değildi. Bu benim mesleğimdi.”

You cannot copy content of this page