Atilla Gülan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Atilla Gülan eşi kimdir?

13.11.2023
Atilla Gülan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Atilla Gülan eşi kimdir?

Atilla Gülan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Atilla Gülan eşi kimdir? Atilla Gülan Elazığın neresinden Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Atilla Gülan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Atilla Gülan eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Hava Kuvvetleri Komutanı Atilla Gülan, 19 Ağustos 1959 tarihinde Elazığ’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamlamıştır.

Atilla Gülan, Selma Gülan ile evlidir ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. 1980 yılında Hava Harp Okulunu bitirmiştir. 2. Ana Jet Üssünde pilotluk, 3. Ana Jet Üssünde uçuş ve harbe hazırlık eğitimini tamamlamıştır. Orgeneral Atilla Gülan, 1993 yılında Hava Harp Akademisi, 1996 yılında ise Silahlı Kuvvetler Akademisi Eğitimini tamamlamıştır. Türk Hava Kuvvetlerinin çeşitli kademelerinde komutanlık ve karargâh görevlerinde bulundu. Türk Hava Kuvvetlerinin çeşitli kademelerinde komutanlık ve karargâh görevleri almıştır. Orgeneral Atilla Gülan, 2003 yılında 5. Ana Jet Üssü Harekât Komutanıyken bindiği F-16 hızla irtifa kaybetmiş, fırlatma koltuğunu kullanarak paraşütle uçaktan atlamış ve birkaç saniye sonra uçak araziye çakılmıştır. Atilla Gülan, kazayı ufak çiziklerle atlatmıştır. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Atilla Gülan kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Atilla Gülan eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Deniz Kuvvetleri Komutanı kimdir? Deniz Kuvvetleri Komutanı kim 2023?

MSÜ Deniz Harp Okulu 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılış Töreni; Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Afyoncu, Donanma Komutanı Koramiral Kadir Yıldız ve diğer davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.