Aybüke Göksu Kimdir? Aybüke Göksu Tiktok Kaç Yaşında? Sevgilisi?

30.11.2023
Aybüke Göksu Kimdir? Aybüke Göksu Tiktok Kaç Yaşında? Sevgilisi?

Aybüke Göksu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı? Aybüke Göksu Kimdir? Aybüke Göksu Tiktok Kaç Yaşında? Sevgilisi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Aybüke Göksu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı? Aybüke Göksu Kimdir? Aybüke Göksu Tiktok Kaç Yaşında? Sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sosyal medya fenomeni Aybüke Göksu, ismini öne çıkaran paylaşımlarıyla bilinmektedir ve 12 Nisan 2001 tarihinde Nevşehir’de doğmuştur.

Aybüke Göksu, aslen Kayserili olup yaşamını İstanbul ve Nevşehir arasında sürdürmektedir. Şu anda 21 yaşında olan Göksu, koç burcu özelliklerini taşımaktadır. Eğitimini Kapadokya Üniversitesi’nde Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri alanında tamamlayan Aybüke Göksu, şu anda sosyal medya alanında faaliyet göstermektedir. Ayrıca, yemek yapmayı çok sevdiğini ifade etmiştir.

Instagram’da aybuke.goksuu kullanıcı adıyla paylaşımlarına devam eden Aybüke Göksu’nun bu platformda 27.9K takipçisi bulunurken, TikTok’ta aybukegoksuu adıyla yer alan sosyal medya fenomeninin 445.6K takipçisi vardır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Aybüke Göksu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var Mı? Aybüke Göksu Kimdir? Aybüke Göksu Tiktok Kaç Yaşında? Sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!