Ayçin Akyol kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ayçin Akyol Naz Akyol kardeş mi?

08.08.2022
Ayçin Akyol kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ayçin Akyol Naz Akyol kardeş mi?

Ayçin Akyol kimdir? Ayçin Akyol nereli? Ayçin Akyol Naz Akyol kardeş mi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ayçin Akyol kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ayçin Akyol Naz Akyol kardeş mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Kendisi @aycinakyol kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır. Başkent Universitesi Mezunudur. Galatasaray Voleybol takımında oynamaktadır. Mizuno Athlete ile işbirliği içerisinde olduğu İnstagram hesabında belirtilir. Menajeri Atilla Aydın olarak instagram hesabında belirtilmektedir.

Ayçin Akyol Vikipedi

Doğum Tarihi: 15.06.1999

Doğum Yeri: Ankara

Spor Dalı: Voleybol

Kulübü:

Sultanlar Ligi takımlarından Karayolları’nda forma giyen orta oyuncu Ayçin Akyol’un yeni sezonda Galatasaray HDI Sigorta’da forma giyeceği öğrenildi.Galatasaray HDI Sigorta ile Ayçin Akyol’un prensipte anlaşmaya vardığı, resmi imzaların ise sezon bitiminin ardından atılacağı öğrenildi.

Ayçin Akyol Naz Akyol Kardeş mi?

Sorunun cevabı hayır.

Çünkü Naz Aydemir, Cenk Akyol ile evlenince Akyol soyismini almıştır. Ayçin Akyol ile bir akrabalık olacaksa Cenk Akyol ile bağından dolayı olabilir. Ayçin Akyol 1.88 boyundadır. Ayçin Akyol 72 kilodur.

Ayçin Akyol 15 Haziran 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Galatasaray HDI Sigorta’da orta oyuncu pozisyonunda oynamaktadır.

İnstagramda Ayçin Akyol, Cenk Akyol ve Naz Akyol takip ediyor, bir bağ olduğu kesin ama detaylar maalesef internet ortamında bulunmamaktadır.

Naz Aydemir 2010-11 akademik yılı bahar döneminde İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında millî basketbolcu Cenk Akyol ile hayatını birleştirmiştir. Ve bu sene Montrö masters volley turnuvasında en iyi pasör seçilmiştir. Pamir adında bir oğlu vardır.

Naz Aydemir, 1990 yılında İstanbul’da doğdu. 67 kilo ve 1.86 boyunda.Spor yaşamına atletizm ve basketbolla başlayan Naz, eski voleybol milli takım oyuncuları Alev ve Ali Aydın Aydemir’in tek kızıdır.

Naz, annesiyle gittiği Eczacıbaşı A takım antremanından voleybola başlama kararıyla ayrıldı ve dokuz yaşında Eczacıbaşı altyapısında voleybola başladı.

Hem kulüp takımlarıyla hem de milli formayla önemli başarılara imza atan milli voleybolcu, yüksek atlama branşında da tescil edilmemiş Türkiye rekoruna sahip.

Naz Aydemir Akyol: Ben Naz Aydemir Akyol 26 yaşındayım. 9 yaşından beri voleybol oynuyorum. Ondan öncesinde kısa bir atletizm, basketbol geçmişim var ama esas branşım voleybol tabi ki. 15 yaşından beri profesyonel olarak A takım seviyesinde oynuyorum.

Naz Aydemir Akyol, Sultanlar ligi ekiplerinden Türk Hava Yolları SK kulübünde pasör mevkiinde oynayan voleybolcu. Eski Türkiye A millî voleybolcusu. Annesi ve babası eski voleybolcu Alev Aydemir ve Ali Aydemir’dir.

Cenk Akyol, (d. 16 Nisan 1987, Kadıköy İstanbul), Türk Millî profesyonel eski basketbolcu ve antrenör. 1.98 metre boyunda, şutör gard ve kısa forvet pozisyonlarında görev almaktaydı. Cenk, Galatasaray Liv Hospital formasıyla. Naz Aydemir Akyol (d. 14 Ağustos 1990, İstanbul), Sultanlar ligi ekiplerinden Türk Hava Yolları SK kulübünde pasör mevkiinde oynayan voleybolcu. Eski Türkiye A millî voleybolcusu.

Annesi ve babası eski voleybolcu Alev Aydemir ve Ali Aydemir’dir. Ayrıca, Türk asıllı Alman millî futbolcu İlkay Gündoğan ile kuzendir.[1][2] 2011 yılı itibarıyla Red Bull firmasının Türkiye’de sponsorluk yaptığı 7 sporcudan biridir. Naz Aydemir 2010-11 akademik yılı bahar döneminde İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılında millî basketbolcu Cenk Akyol ile hayatını birleştirmiştir. Pamir adında bir çocuğu vardır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ayçin Akyol kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ayçin Akyol Naz Akyol kardeş mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!