Aydın Ağaoğlu Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Vikipedi? Aydın Ağaoğlu Ne İş Yapar? Eşi Kimdir?

03.01.2023
Aydın Ağaoğlu Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Vikipedi? Aydın Ağaoğlu Ne İş Yapar? Eşi Kimdir?

Aydın Ağaoğlu Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Aydın Ağaoğlu Ne İş Yapar? Eşi Kim? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Aydın Ağaoğlu Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Vikipedi? Aydın Ağaoğlu Ne İş Yapar? Eşi Kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğludur. Twitter üzerinden aktif olan Aydın Ağaoğlu burada @aydinagaoglu kullanıcı adı ile bulunur. Aydın Ağaoğlu İstanbul’da yaşamaktadır. Aydın Ağaoğlu çeşitli haber programlarına çıkmaktadır.

Semra Ağaoğlu ile evlidir.

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı

Uzun yıllar Görsel Plastik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı yürüten Ağaoğlu aynı zamanda Yömser Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.’nin de Yönetim Kurulu üyeliği ile İTO ve İSO üyesi olarak da sektöre hizmetlerde bulunmuş, emekli olduktan sonra sosyal fayda projelerinde etkili çalışmalar yapmıştır.

Muhtelif çevre, mesleki ve sosyal sivil toplum örgütlerinde aktif rol almış, Türkiye’deki ilk düşünce kuruluşu ASAM’ı (Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi) hayata geçiren Avrasya Bir Vakfı’nın mütevelli heyeti üyeliğinin yanı sıra, Milli Eğitime her ikisi de şu anda eğitim ve öğretime devam eden Kocaeli Gebze ve İstanbul Halkalı ’da iki ayrı teknik lise yaptırarak, bağışlayan Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın kurucu yönetim kurulu üyeliğini yapmıştır.

Halen Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı ve İstanbul Çevre Konseyinin Yönetim Kurulu üyesidir. Ülkemizde 1995 yılında yürürlüğe giren 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun piyasadaki uygulamalarını yakından takip ederek, tüketicilerin son on yılda bankalar ve elektronik haberleşme alanında karşılaştıkları sorunların çözümüne yönelik, bu sektörlerle ilgili ve yetkili BDDK, TBB ve BTK gibi kamu kurumlarıyla işbirliğiyle mevzuat oluşturulmasına çaba sarf etmektedir. Ağaoğlu yaklaşık 25 yıldır Türkiye’de tüketici haklarının geliştirilmesi, tüketicilerin bilinçlendirilmesi bağlamında etkin çalışmalar yapmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Aydın Ağaoğlu Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Vikipedi? Aydın Ağaoğlu Ne İş Yapar? Eşi Kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.