Ayk Gurdikyan kimdir? Nereli? Ayk Gurdikyan biyografi

21.09.2022
Ayk Gurdikyan kimdir? Nereli? Ayk Gurdikyan biyografi

Ayk Gurdikyan kimdir? Nereli? Ayk Gurdikyan biyografi.

Neşe Erbek in eşidir, bir dönem evlenip boşanmışlardır. İşadamı olduğu bilinmektedir.

2022 Miss Turkey 8 numarada yarışacak olan Selin Erberk Gurdikyan 1.78 boyundadır. Selin Erberk, Florida Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisidir.

23 yaşındaki Gurdikyan aynı zamanda Miss Turkey 1983 Güzeli Neşe Erberk’in kızıdır.

Miss Europe 1984 birincisi de olan Avrupa Güzeli Neşe Erberk, bir dönem evli kaldığı Ayk Gurdikyan’dan; Alin, Selin ve Lara adlı üçüz kızları dünyaya gelmiştir.

Neşe Erberk (d. 14 Ekim 1964, İstanbul), eski bir Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması katılımcısı, Miss Europe 1984 birincisi Avrupa Güzeli, manken, fotomodel ve iş kadını.

Ayk Gurdikyan kimdir? Ayk Gurdikyan Nerelidir? Ayk Gurdikyan Kaç yaşında? Selin Erberk Gurdikyan kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Neşe Errberk’in kızı Selin Erberk Gurdikyan Miss Turkey 2022 3.sü oldu!

Gurdikyan Neşe Erbek ile bir dönem evlenip boşanmışlardır.

Ayk Gurdikyan‘ın İşadamı olduğu bilinmektedir.

2022 Miss Turkey 8 numarada yarışan ve 3. olan Selin Erberk Gurdikyan 1.78 boyundadır.

Selin Erberk Gurdikyan, Ayk Gurdikyan‘ın kızıdır.

Selin Erberk, Florida Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisidir.

Selin Erberk Gurdikyan 23 yaşındadır ve aynı zamanda Miss Turkey 1983 Güzeli Neşe Erberk’in kızıdır.

Miss Europe 1984 birincisi de olan Avrupa Güzeli Neşe Erberk, bir dönem evli kaldığı Ayk Gurdikyan’dan; Alin, Selin ve Lara adlı üçüz kızları dünyaya gelmiştir.

Ayk Gurdikyan ve Neşe Erbek daha sonra ayrılmıştır.

2022 Miss Turkey’de dereceye girerek adından söz ettiren Selin Erberk Gurdikyan Miss Supranational seçildi. Neşe Erberk’in kızı olmasıyla da adından söz ettiren Gurdikyan, Miss Turkey 2022 3.sü tacını aldı. Sosyal medyanın gündeminde olan Selin Erberk Gurdikyan takipçileri tarafından merak ediliyor.

Selin Erberk Gurdikyan Miss Turkey 2022 8 numarada yer aldı. 23 yaşında ve 1.78 boyundaki Gurdikyan, Florida Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi. Gurdikyan aynı zamanda Miss Turkey 1983 Güzeli Neşe Erberk’in kızıdır. Miss Europe 1984 birincisi de olan Avrupa Güzeli Neşe Erberk, eski eşi Ayk Gurdikyan’dan; Alin, Selin ve Lara adlı üçüz kızları dünyaya gelmiştir.