Aylin Saran Kimdir? Voleybolcu kaç yaşında, nereli? Vikipedi?

12.02.2022
Aylin Saran Kimdir? Voleybolcu kaç yaşında, nereli? Vikipedi?

Aylin Saran Kimdir ? Voleybolcu kaç yaşında, nereli ? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Aylin Saran Kimdir? Voleybolcu kaç yaşında, nereli? Vikipedi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Aylin Saran ismi çok duyulmaya başlandı.

Aylin Saran’ ın kim olduğu merak ediliyor.

Bu konuyu açık kaynaklarda araştırdık.

Yaptığımız araştırmalarda 2 adet Aylin Saran’a ulaştık.

Bunlardan bir tanesi Voleybolcudur.

Kadın sporcu voleybolcu Dış Vurucu olan Aylin Saran Prag, Çek Cumhuriyeti vatandaşı olarak görülmektedir.

Maryland ayrıca Aylin Saran’ı Çek Cumhuriyeti’nin Prag kentinden Saran, Çek U19 Milli Takımı için yarışıyor.

Prag Uluslararası Okulu mezunudur.

Aird, “Aylin, programımıza zengin bir uluslararası deneyim getiren çok yönlü bir oyuncu” dedi. “Fırsattan heyecan duyuyor ve kampüse adım attığı günden itibaren katkıda bulunacağına inanıyoruz.”

Maryland Üniversitesi sitesinden hakkındaki açıklamalar aşağıdaki gibidir.

As a Freshman (2016): Sezon sonu sakatlığı yaşamadan önce iki maçta (dört set) zaman gördüm … Delaware State’e karşı dört mağlubiyet (8/27).

Maryland’den önce: Çek Cumhuriyeti U19 Milli Takımı Üyesi … MEVZA turnuvasını ikinci bitirdi, 2016 Avrupa Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı … ayrıca 2015 yılında Türkiye U19 Milli Voleybol Takımı kampına davet edildi … Uluslararası Okul için yarıştı Praglı, takımı 2016’da Orta ve Doğu Avrupa Okullar Birliği’ni birinci sırada bitirmeye yönlendirdi … 2015 ve 2016’da CEESA MVP seçildi … Spanielka Repy için kulüp oynadı ve 2016’da Çek Cumhuriyeti Birinci Ligi’ni birinci bitirdi. .. Olymp Praha ile Çek Cumhuriyeti Ekstra Ligi’ni ulusal olarak ikinci sırada tamamladı.

Kişisel: Mike ve Pavla Saran’ın kızı … Sibel ve Elis adında iki kardeşi var … baba futbol oynadı ve Stanford’da güreşti ve 1988 Olimpiyat takımının alternatifiydi … bir amca Cal’da futbol oynadı ve bir diğeri yüzdü Kentucky ve Türkiye milli yüzme şampiyonu oldu… Spor kahramanı Jaromir Jagr… Amerika Birleşik Devletleri, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye vatandaşı… Sporun en büyük heyecanı U19 şampiyonasında Slovenya maçıydı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Aylin Saran Kimdir? Voleybolcu kaç yaşında, nereli? Vikipedi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.