Aynaz Deedra Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Kocası Kimdir? Aynaz Deedra Yahudi mi? Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı kimdir?

19.06.2022
Aynaz Deedra Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Kocası Kimdir? Aynaz Deedra Yahudi mi? Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı kimdir?

Aynaz Deedra Kimdir? Kaç Yaşında? Aynaz Deedra Kocası Kim? Aynaz Deedra Yahudi mi? Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Aynaz Deedra Kimdir? Kaç Yaşında? Aynaz Deedra Kocası Kim? Aynaz Deedra Yahudi mi? Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Gerçek ismi Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı’dır. 14 Ağustos doğumlu olan güzel sunucu aslen Ankaralıdır. Akare Giyim’in kurucu ortağıdır. Amerika’da olan Florida Merkez Üniversitesi, Bachelor of Science İşletme Yönetimi ile Pazarlama ve Psikoloji alanında Çift Yandal yaparak eğitimini tamamlamıştır.

Aynaz Deedra Kimdir? Aynaz Deedra Kaç Yaşında? Aynaz Deedra Kocası Kim? Aynaz Deedra Yahudi mi? Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı kimdir? Aynaz Deedra kökeni? Aynaz Deedra annesi babası kimdir? Aynaz Deedra wikipedia

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Amerika’da olan Florida Merkez Üniversitesi, Bachelor of Science İşletme Yönetimi ile Pazarlama ve Psikoloji alanında Çift Yandal yaparak eğitimini tamamlamıştır. Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı İngilizce ve Türkçe dillerini anadili gibi akıcı olarak kullanmaktadır.

Deedra Aynaz Başkent Ankaralı’dır. Aynaz Deedra burcu yengeçtir. Biri erkek biri kız olmak üzere 2 çocuğu vardır. Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Emek Un Firmasının ortaklarından biri olan Ali İhsan Özkaşıkçı’nın eşidir.

Deedra Aynaz 14 Temmuz’da doğmuş ama tam olarak hangi tarihte doğduğu bilinmemektedir. Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı 30’lu yaşlarının sonlarında ve 40’lı yaşların başlarında olduğu tahmin edilmektedir.

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Akare iç giyim şirketinde kurucu ortak olan ve birbirinden farklı İtalyan markalarını Türkiye pazarına getirmiştir. Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Bilkent Üniversitesinde de “Anglo Amerikan Kültürleri ve Örgütsel Davranış” dersi vermiş ve bunun dışında sosyal sorumluluk projelerinde ve birçok pazarlama alanında aktif olarak rol almıştır. Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Şimdi de Kesişen Kültürler Programında sunuculuk yapmaktadır.

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı kimdir? Kaç Yaşında, Eşi Kim?

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı, yazar ve televizyon programı sunucusudur. 14 Temmuz tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Amerika’da bulunan Florida Merkez Üniversitesi‘nden mezun olmuştur. Bachelor of Science İşletme Yönetimi ile Pazarlama ve Psikolojide Çift Yandal alanlarında eğitimini tamamlamıştır. İngilizce ve Türkçe’yi anadili gibi akıcı seviyede konuşmaktadır.

beIN İZ kanalında Kesişen Kültürler adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır. Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı’nın çocukluğundan beri en sevdiği şey, yemek yapmak ve farklı coğrafyalara seyahat etmektir. Çeşitli dergi ve gazeteler için seyahat yazıları yazmaktadır. Spor ise hayatının en önemli olmazsa olmaz aktivelerinden birisidir.

Akere İç Giyim şirketinin kurucu ortağıdır. Farklı İtalyan markalarını Türkiye pazarına getirmiştir. Ankara’da bulunan Bilkent Üniversitesi’nde “Anglo Amerikan Kültürleri ve Örgütsel Davranış” dersi vermiştir. Bunların dışında bir çok sosyal sorumluluk projesinde ve bir çok pazarlama alanında aktif rol aldı.

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Kaç Yaşında?

Başarılı yazar-sunucu Aynaz Özlen Özkaşıkçı’nın kaç yılında dünyaya geldiği bilgisine ulaşılamamıştır.

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı Evli Mi? Eşi Kimdir?

Kesişen Kültürler programının sunucusu Aynaz Deedra evli değildir. Sevgilisi var mı? yok mu? bu soruların yanıtını araştırmaya devam ediyoruz. En kısa sürede gelişme olduğu taktirde biyografisine eklenecektir.

Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı’nın Boyu, Kilosu Kaç?

Kesişen Kültürler programının sunucusu Aynaz Özkaşıkçı’nın boyu 1.74 m, kilosu ise 62 kg olarak bilinmektedir.

Kitapları; İlk Isırıkta Aşk

Sosyal Medya Hesabı; @aynazoz

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Aynaz Deedra Kimdir? Kaç Yaşında? Aynaz Deedra Kocası Kim? Aynaz Deedra Yahudi mi? Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!