Ayşegül Afacan Köksal biyografi, Ayşegül Afacan Köksal eşi kimdir? Ayşegül Afacan Köksal kimdir?

21.08.2022
Ayşegül Afacan Köksal biyografi, Ayşegül Afacan Köksal eşi kimdir? Ayşegül Afacan Köksal kimdir?

Ayşegül Afacan Köksal biyografi, Ayşegül Afacan Köksal eşi kimdir? Ayşegül Afacan Köksal kimdir? Ayşegül Afacan Köksal boyu? Ayşegül Afacan Köksal, Koton Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ayşegül Afacan Köksal biyografi, Ayşegül Afacan Köksal eşi kimdir? Ayşegül Afacan Köksal kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü moda tasarımcısı ve iş insanı Ayşegül Afacan Köksal ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ayşegül Afacan Köksal biyografi, Ayşegül Afacan Köksal eşi kimdir? Ayşegül Afacan Köksal kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Ayşegül Afacan Köksal 8 Mart 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Burcu Balık’tır. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü moda tasarımcısı ve iş insanı Ayşegül Afacan Köksal İstanbul Moda Akademisi’nde Moda Tasarım bölümünde eğitim görmüştür. Köksal’ın Ali isminde bir oğlu bulunmaktadır.

Tam bir sanat tutkunudur. Giyim tarzı ile sosyal medyada hayranlarından yoğun övgü almaktadır. Modatutkusu ve Mybestfriends’in kurucu ortağıdır.

Türkiye’nin ilk moda bloggerlarından ve influencer’larından Yasemin Öğün, zamansız tarzıyla ilham vermeye devam ediyor. Kendi tasarımlarından oluşan markasıyla kısa sürede büyük atılımlar yapan Öğün, Londra’da açtığı yeni mağazasının heyecanını yaşıyor.

Yasemin Öğün Üniversitede işletme bölümünü bitirip, sektörde üst düzey yönetici olarak çalıştıktan sonra, yeniden öğrenci olup moda tasarım bölümünden mezun oldu. 29 yaşındadır ve 3 yaşında bir oğlu vardır.