Ayşegül Sınav kimdir? Kaç yaşında? İnstagram hesabı, Osman Sınav Ayşegül Sınav babası mı?

03.07.2022
Ayşegül Sınav kimdir? Kaç yaşında? İnstagram hesabı, Osman Sınav Ayşegül Sınav babası mı?

Ayşegül Sınav kimdir? Kaç yaşında? Osman Sınav Ayşegül Sınav babası mı?

Osman Sınav’ın kızıdır Ayşegül Sınav.

İnstagramda @fictiondust kullanıcı adı ile bulunan Sanatçı Ayşegül Sınav dövmeler, şekiller, grafikler çizmektedir.

Ayşegül Sınav Twitterda @fiction_dust kullanıcı adı ile bulunuyor ve açıklama kısmında aşağıdaki bilgiler yer alır.

Hi, i’m a comic book artist form Turkey Istanbul. My name is hard to pronounce, I prefer fiction over reality and i like to draw stuff.

Merhaba, ben Türkiye İstanbul’dan bir çizgi roman sanatçısıyım. Adımı telaffuz etmek zor, kurguyu gerçeğe tercih ederim ve bir şeyler çizmeyi severim.

Aşağıda gördüğünüz, Yalnız Kurt dizisinin ilk bölümünü izleyenler farklı illüstrasyonlar ile karşılaştı. 13. Dede Korkut Destanı’nda yer alan Salur Kazan’ın yedi başlı ejderhayı öldürme hikayesinde kullanılan illüstrasyonların tamamı Osman Sınav’ın kızına aittir.

Yalnız Kurt yakın tarihin önemli siyasi ve terör olaylarını ele alıyor. Hasan Denizyaran, Damla Çolbay ve Cihan Ünal’ın başrollerinde olduğu Yalnız Kurt her cuma ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Osman Sınav kimdir? Osman Sınav nereli, kaç yaşında? Osman Sınav kaç çocuğu var? Osman Sınav dizileri, filmleri

1956 yılında Burdur’da doğdu. 1975 yılında İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Resim Bölümü’nü bitiren Sınav, tekstil tasarımıyla da ilgilendiği için 1977’de aynı okulun Uygulamalı Sanatlar Yüksek Okulu Tekstil Dizaynı bölümüne kaydoldu. Yönetmen sanata olan ilgisi ve çok yönlülüğüyle tanınıyordu.