Ayten Erkol kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Türk öğrencinin bulduğu zayıflama ilacı?

21.11.2023
Ayten Erkol kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Türk öğrencinin bulduğu zayıflama ilacı?

Ayten Erkol kimdir? Ayten Erkol Kaç Yaşında, Nereli? Ayten Erkol Zayıflama Yöntemi? Türk öğrencinin bulduğu zayıflama ilacı nedir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ayten Erkol kimdir? Ayten Erkol Kaç Yaşında, Nereli? Türk öğrencinin bulduğu zayıflama ilacı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

2019 ilkbaharında, Avrupa Endokrinoloji Uzmanları Kongresi’nde sıra dışı bir olay yaşandı. Kongrenin katılımcıları 10 dakika boyunca bir konuşmacıyı ayakta alkışladı. Bu konuşmacı İstanbul’da üniversite eğitimi gören Ayten Erkol’du.

Ayten Erkol, kongrede yaptığı sunumda, kişinin tükettiği gıda miktarında herhangi bir azaltma yapmadan kısa sürede zayıflamasını sağlayan benzersiz bir yöntemi açıkladı.

Ayten Erkol mükemmel bir fikir önermişti. Bilim merkezleri bu fikri hemen uygulamaya koydu. Endokrinoloji Enstitüsü, Tıp ve Eczacılık Üniversitesi, Biyoloji ve Beslenme Enstitüsü Araştırma ve Geliştirme Departmanı’ndaki uzmanlar ve diğer birçok bilim insanı, Erkol’un önerdiği formüle göre ürün geliştirmeye başladı.

O dönem açıklama yapan Ayten Erkol Kilo verme yöntemim açıklanır açıklanmaz, fikrimi satmam için birçok teklif aldım. İlk önce Fransızlar 120.000 Euro teklif etti. En son ABD’den bir holding 35 milyon Dolar teklif etti. O kadar çok talep almaya başladım ki telefon numaramı değiştirmek zorunda kaldım. Artık sosyal medyayı da kullanmıyorum çünkü her gün çeşitli tekliflerle taciz ediliyorum. demişti.

Ayten’in buluşu, arabalardaki GPS cihazına benziyor. Zayıflamaya giden en kısa yolu gösteriyor. Daha da önemlisi, bu yöntemin etkisi hayat boyu kalıcı oluyor. Ayten’in formülü baz alınarak geliştirilen ilaç, süper antioksidanlar içeriyor. Bu antioksidanlar kalorinin ve yağların deri altına depolanmasını durdurması ve “sağlıksız besinlere” olan iştahın kapatılması için beynin belli bir bölümüne (serebral amygdale) sinyal gönderiyor. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ayten Erkol kimdir? Ayten Erkol Kaç Yaşında, Nereli? Türk öğrencinin bulduğu zayıflama ilacı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.