Azad Yılmaz Kimdir?

09.08.2022
Azad Yılmaz Kimdir?

6 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelen Azad Yılmaz, baba tarafından aslen Samsunludur. 38 yaşındaki genç iş adamı Azad Yılmaz, geçtiğimiz günlerde 555 aileye yardım yapmasıyla gündeme gelmişti. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla birçok kişinin dikkatini çekiyor.

Azad Yılmaz 6 Mayıs 1982 Samsun doğumludur ve 39 yaşındadır. Azad Yılmaz oto galeri işi yanı sıra Künefes adlı künefe markasının sahibidir. Künenfes markası ile tüm ürünler, Metro, Kipa, BİM ve Migros marketlerinin reyonlarında satılmaktadır. Dünya’nın birçok ülkesine Künefe satışı yaparak Künefe’yi dünyaya duyurmaktadır. Paylaşılan resimlerden de anlaşılacağı üzere Serdar Ortaç, Nusret ve Hidayet Türkoğlu gibi bir çok ünlü ile de arkadaştır.

Azad Yılmaz iş hayatı dışında eğlenceli hayatını paylaştığını sosyal medya hesaplarında fenomen olmuştur. Fenomen kimliği ile tanınmaktadır. Gittiği yerler yaşam tarzı ile otomobiller, yatlar, havuzlar, yurt dışı seyahatleri, lüks villalar, vakit geçirdiği lüks mekanlar ile hayatı ve yaşamayı seven birisi olarak yorumlanmaktadır.

Azad Yılmaz Youtube de Bana Euro Verin La, İstanbul Manzarası, Azad Yılmazın Sofrası, İçermisiniz, Viski İle El Yıkıyor, İşimizin Başındayız, Şaka Değil Gerçek ve Doktor gibi videolar paylamıştır. Videolar çok sayıda izlenme seviyesine kısa bir zamanda ulaşmıştır.

Azad Yılmaz özellikle son dönemde sosyal medya dünyasında da ciddi bir takipçi sayısına ulaşmıştır. Azad Yılmaz osyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir.

İş Adamı Azad Yılmaz Samsun’ludur. 1982 doğumlu olan Azad Yılmaz, 2022 yılı itibariyle 40 yaşındadır.

Eğlenceli hayatı ve paylaşımları ile iş hayatı dışında fenomen kimliği ile tanınmaktadır. Otomobiller, yatlar, havuzlar, yurt dışı seyahatleri, lüks villar, vakit geçirdiği lüks mekanlar ile hayatı ve yaşamayı seven birisi olarak yorumlanmaktadır.

Azad Yılmaz en son yaptığı bir paylaşımda, otomobil işine girdiğini, Lüks araç alımı, satımı yaptığını belirtmiştir. Ancak sadece otomotiv sektöründe iş hayatını sürdürmediği bir gerçektir. Gerçekleştirdiği bir canlı yayında Künefe işi ile uğraştığını açıklamıştır. Ayda 3, 4 Milyon Künefe’yi Türkiye içinde sattıklarını belirtmiştir.

Azad Yılmaz’ın boyu 1,73 cm, kilosu ise 70 civarındadır. İnstagram hesabında günümüz itibariyle 1milyon civarında takipçisi bulunuyor. İnstagram hesabı: @azadylmaz Ve Youtube kanalında ki abone sayısı ise 142,6 B. İnstagram hesabında Azad Et yani azadet.com web sitesinden de anlaşılacağı üzere et işine girmiştir.

You cannot copy content of this page