Bahar Kapıda sunucusu kim, nereli? Bahar Gelir Kimdir, Nereli, Kaç yaşında?

02.01.2023
Bahar Kapıda sunucusu kim, nereli? Bahar Gelir Kimdir, Nereli, Kaç yaşında?

Kanal 7 bahar kapıda sunucusu kimdir? Bahar Kapıda sunucusu kim, nereli? Bahar Gelir Kimdir, Nereli, Kaç yaşında? Bahar Kapıda SUNUCUSU Evli mi? Eşi Kim? Bahar Kapıda sunucusu boyu kaç? Bahar Kapıda sunucusu kilosu kaç? Bahar Kapıda sunucusu evli mi? Bahar Kapıda sunucusu eşi kim?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve herkesin büyük bir beğeniyle izlediği Bahar Kapıda programı sunucusu Bahar Gelir, farklı kişiliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

2021 yılının ortalarından bu yana Kanal 7’de sevenlerinin karşısına çıkan Bahar Gelir’in asıl mesleği de herkesi şaşırtıyor. İşte Bahar Gelir biyografisi..

Bahar Gelir, 28 Mart 1989’de Malatya’da doğmuştur. Aslen Malatyalı olan Bahar Gelir, Koç burcudur. Eğitim hayatını İzmir’de tamamlamış olan Bahar Gelir, Liseden mevzun olduktan sonra “Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü”nü kazanmıştır.

Ekranların sevilen programı ‘Bahar Kapıda’ nın ilk bölümü 4 Temmuz Pazar günü yayınlanmıştı. Sevilen programın sunucusunun kim olduğu araştırılıyor. Bahar Gelir 28 Mart 1989 tarihinde Malatya’da dünyaya gelmiştir.

Aslen Malatyalı olan Bahar Gelir, Koç burcudur. Eğitim hayatını İzmir’de tamamlamış olan Bahar Gelir, Liseden mevzun olduktan sonra “Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü”nü kazanmıştır. Tam anlamıyla bir müzik tutkunu olan Bahar Gelir, Arkeoloji eğitimi tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi’nde Müzik Cemiyeti eğitimini de tamamlamıştır.

Bahar Gelir 2008 yılından bu yana sahne almaktadır. 2014 senesinde Selami Şahin’le tanışan başarılı müzisyen 2016 senesinde “Eflatun Türküler” projesinde bulunmuştur.

2017 senesinde “İlla” adını taşıyan ilk albümünü DMC etiketiyle Selami Şahin yönetmenliğinde çıkaran Bahar Gelir’in albümünde Mustafa Sayan, Selami Şahin, Doğuş ve Serdar Ortaç’ın da besteleri bulunmaktadır.

Kendine özgü güzel sesiyle dinleyicilerin gönlünü fetheden Bahar Gelir bu yıl 50’nci yılı için hazırlanan saygı albümünde “Alın Yazımsın” isimli şarkısını seslendirmiştir.

Bahar Gelir, 28 Mart 1989 tarihinde Malatya’da dünyaya geldi. Eğitim hayatını İzmir’de tamamlayan Bahar Gelir, liseden mezun olduktan sonra “Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü”nü kazanmıştır.