Banu Alkan Kemal Yıldız kimdir? Nerelidir? Banu Alkan Kemal Yıldız kaç yaşında?

29.07.2022
Banu Alkan Kemal Yıldız kimdir? Nerelidir? Banu Alkan Kemal Yıldız kaç yaşında?

Banu Alkan Kemal Yıldız kimdir? Banu Alkan Kemal Yıldız kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Banu Alkan Kemal Yıldız kimdir? Nerelidir? Banu Alkan Kemal Yıldız kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Banu Alkan daha önce, 17 yaşındayken evli ve zengin iş adamı Gürbüz Hanif’le birlikte olmuştur. Gürbüz Hanif’le olan ilişkisi 20 yıla yakın bir süre sürmüştür. Gürbüz Hanif’e kanser teşhisi konulduktan kısa bir süre sonra Hanif, hayata gözlerini yumuştur.

Banu Alkan, nişan yüzüğünü paylaşarak evlendiğini duyurdu. Edinilen bilgilere göre 3 ay önce bir mekanda tanıştığı Kemal Yıldız isimli bir kişi ile dünya evine giriyor.

1 Nisan 1958 yılında Hırvatistan’nın Dubrovnik kentinde dünyaya gelen Banu Alkan’ın aslı adı Remka Rebroyna’dır. Anlamı ise Yaban Gülü olarak bilinir. 1996 yılında Balıkesir ili Edremit ilçesine göç eden Rebroyna ailesi Türk vatandaşı olduktan sonra Alkan soyadını almışlardır.

Türkiye’de yaşamaya başladıktan sonra Remka, ilk önce “Yaprak” daha sonra da “Banu” adını almıştır. Bir süre Balıkesir’de yaşayan Alkan ailesi İstanbul’un Kartal ilçesine taşınmışlardır. Çocukluğunun büyük bir bölümü Kartal’!da geçen Banu Alkan, Kartal Maltepe Lisesinin ikinci sınıfındayken eğitimine ara vermiş ve hayallerini süsleyen mankenlik için kurlara başlamıştır. Henüz 16 yaşındayken LCC kursuna giden Banu Alkan, hemen Aydan Adan-Füsun Özben’in kurduğu mankenlik ajansına kaydını yaptırmıştır.

Banu Alkan 1989 yılında rol aldığı son filminden sonra uzun bir süre ortada görünmemişti.1998 yılında piyasaya tekrar dönen ve bu kez müzik yapmaya karar veren Banu Alkan, “Neremi” adını verdiği albüm çıkarmış ve bu şarkısıyla gündeme oturmuştur. 2001 yılında TV ekranlarında yayınlanan “Tuzu Kurular” ve 2005 yılında ekranlarda olan “Kızma Birader” adlı dizilerde rol alan ünlü oyuncu 1975 ile 1989 yılları arasında oynadığı tüm filmlerle adından sürekli söz ettirmiştir. 

Kemal Yıldız kimdir?

Banu Alkan’ın evlenmeye karar verdiği Kemal Yıldız, gündemin en çok araştırılan ismi oldu. Hollanda’da yaşayan Türk iş insanı olarak biline Kemal Yıldız’ın kaç yaşında nereli olduğu ile ilgili henüz net bir bilgiye ulaşılmamıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Banu Alkan Kemal Yıldız kimdir? Nerelidir? Banu Alkan Kemal Yıldız kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.