Banu Şahin Kimdir? Banu Şahin Nerelidir? Banu Şahin Kaç Yaşındadır? Balkan ninnisi Maria kim?

12.07.2022
Banu Şahin Kimdir? Banu Şahin Nerelidir? Banu Şahin Kaç Yaşındadır? Balkan ninnisi Maria kim?

Balkan ninnisi Maria kimdir? Balkan Ninnisi Maria Benu Şahin Kimdir? Benu Şahin Nerelidir? Benu Şahin Kaç Yaşındadır?

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Balkan Ninnisi dizisinde yer alan Maria, dizinin ana karakterlerinden biridir. Maria karakteri, dizinin neşe kaynağıdır. Jovanka’nın kardeşi olan ve baskıcı bir ailede büyüyen Maria, güler yüzlü ve ailesine gerektiğinde tepkiler verebilen bir kızdır.

Yaşamını Makedonya, Kosova ve Türkiye arasında geçiren oyuncu Benu Şahin’in yaşı ile ilgili fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Sosyal medyada hayvansever kişiliği ile yoğun övgü almaktadır. Kaykay yapmayı sevmektedir. Instagram’da benusahin ismiyle paylaşımlarına devam eden Benu Şahin’in bu mecrada 853 takipçisi bulunmaktadır.

Makedonya, Kosova ve Türkiye arasında geçiren oyuncu Benu Şahin’in yaşı ile ilgili fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Sosyal medyada hayvansever kişiliği ile yoğun övgü almaktadır. Kaykay yapmayı sevmektedir. Instagram’da benusahin kullanıcı adı ile paylaşımlarına devam eden Benu Şahin’in bu mecrada 853 takipçisi bulunmaktadır.

Balkan ninnisi Maria kimdir? Balkan Ninnisi Maria Benu Şahin Kimdir? Benu Şahin Nerelidir? Benu Şahin Kaç Yaşındadır?

Benu Şahin, Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu kadrosunda Maria karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Benu Şahin hangi dizilerde oynadı? 

Benu Şahin kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan Jovanka’nın kardeşi olan Maria karakterine oyuncumuz Benu Şahin hayat vermektedir. Balkan Ninnisi dizisinin izleyicileri tarafından Maria karakteri kadar bu karaktere hayat veren genç oyuncumuz Benu Şahin’de merak edildi ve araştırıldı. Bizlerde, Balkan Ninnisi dizisinin neşe kaynağı Maria karakterine hayat veren oyuncu Benu Şahin Makedonya, Kosova ve Türkiye arasında geçiren oyuncu Benu Şahin’in yaşı ile ilgili fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Sosyal medyada hayvansever kişiliği ile yoğun övgü almaktadır. Kaykay yapmayı sevmektedir. Instagram’da benusahin ismiyle paylaşımlarına devam eden Benu Şahin’in bu mecrada 853 takipçisi bulunmaktadır.