Barış Kenan Özkan kimdir, kaç yaşında? Eylül Öztürk Özkan eşi kimdir?

09.01.2023
Barış Kenan Özkan kimdir, kaç yaşında? Eylül Öztürk Özkan eşi kimdir?

Barış Kenan Özkan kimdir, kaç yaşında? Eylül Öztürk Özkan eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Barış Kenan Özkan kimdir, kaç yaşında? Eylül Öztürk Özkan eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

İstanbul Üniversitesi Felsefe eğitimi alan Barış Kenan Özkan 2017 yılında Memelimestan olarak sosyal medyada tanınan Eylül Öztürk Özkan ile evlenmiştir. Eşi en son Kanal D ekranlarında yayınlanan 4 Kadın Zamanı adlı programda sunucu olarak yer almıştır. Biz onu her ne kadar Vine ile tanımış olsak da, oyunculuk geçmişi epey eskiye dayanıyor Eylül Öztürk’ün. Annesinin Belçika’da öğretmenlik yapmasından dolayı Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğreniyor, orada yerel bir tiyatroda 5 yıl boyunca oyunlarda rol alıyor. Türkiye’ye döndüklerinde de lise yılları boyunca müzik gruplarında solist olarak yer alıyor ve ardından üniversite hayatında da oyunculuk ve müzik kariyerine devam ediyor. Bu sırada özel bir kanalda uzunca bir süre sunuculuk yapıyor, dizilerde ve kliplerde oynamaya başlıyor. Bir dönem de hosteslik yapıyor dünyayı gezebilmek için! Ardından da Vine’ın çıkmasıyla, adını duyurmayı başarıyor sosyal medyada. Çektiği videolar sayesinde kısa sürede binlerce takipçisi oluyor.

Barış Kenan Özkan, aslen Balıkesir Avşalıdır. “Keobutik” markası altında çanta satışı yapmanın yanı sıra 7 kişiye istihdam sağlamaktadır. Sahip oldukları iki butikle birlikte, ihtiyaç sahiplerine, öğrencilere ve barınaklara yardım göndermek amacıyla eşiyle birlikte hizmet vermektedirler. Müzisyen olan Barış Kenan Özkan, yaptığımız, geceleri gündüzleri katarak bire bir çabaladığımız, 7 kişiye iş sağladığımız, küçük ama etkili iki butik dükkanımızın yardımseverlerin desteğiyle faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtti. “Kemanika” adıyla müzik dünyasında yer alan Barış Kenan Özkan’ın çalışmalarını SoundCloud üzerinden dinleyebilirsiniz.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Barış Kenan Özkan kimdir, kaç yaşında? Eylül Öztürk Özkan eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.