Başak Üzümcü kimdir? Kaç yaşında? Arka Sokaklar Hande gerçek adı?

12.11.2023
Başak Üzümcü kimdir? Kaç yaşında? Arka Sokaklar Hande gerçek adı?

Başak Üzümcü kimdir? Kaç yaşında? Arka Sokaklar Hande gerçek adı? Başak Üzümcü sevgilisi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Başak Üzümcü kimdir? Kaç yaşında? Arka Sokaklar Hande gerçek adı? Başak Üzümcü sevgilisi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Arka Sokaklar Hande rolüne hayat veren Başak Üzümcü isimli oyuncudur. 8 Ocak’ta dünyaya gelen Başak Üzümcü, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Oğlak burcu olan Üzümcü, tasarımcı olarak tanınmaktadır. Sanata olan ilgisi nedeniyle sık sık sanatla ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Modayı yakından takip eden tasarımcının stilini, sosyal medyada yoğun bir şekilde övgü almaktadır. Aynı zamanda, Şıla adında bir köpeği vardır. Başak Üzümcü, 30 Haziran 2021 tarihinde evlenmiştir. Instagram’da “basakatc” kullanıcı adıyla paylaşımlarını sürdüren Üzümcü’nün bu platformda 109K takipçisi bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Başak Üzümcü kimdir? Kaç yaşında? Arka Sokaklar Hande gerçek adı? Başak Üzümcü sevgilisi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.