Baturay Özdemir kimdir? Kaç yaşında? Annesi kimdir? Baturay Özdemir babası kimdir, nereli?

19.07.2022
Baturay Özdemir kimdir? Kaç yaşında? Annesi kimdir? Baturay Özdemir babası kimdir, nereli?

Baturay Özdemir kimdir? Kaç yaşında? Annesi kimdir? Baturay Özdemir babası kimdir, nereli? Baturay Özdemir burcu? Baturay Özdemir doğum günü? Baturay Özdemir annesi kimdir? Baturay Özdemir kaç yaşında? Baturay Özdemir babası kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Baturay Özdemir kimdir? Kaç yaşında? Annesi kimdir? Baturay Özdemir babası kimdir, nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Bilkent Üniversitesi işletme fakültesi mezunu, metin yazarı, kreatif direktör, 17 yaşından beri stand-up yapıyor. 17 yaşında stand-up yapmaya başladı. Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Baturay Özdemir kimdir? Kaç yaşında? Annesi kimdir? Baturay Özdemir babası kimdir, nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Baturay Özdemir kimdir? Baturay Özdemir vikipedi? Baturay Özdemir biyografisi?

Baturay Özdemir, 1991 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kendisinin gösterisinde bahsettiği gibi babası emekli askerdir. Hatta bir süre Özdemir’in Kuleli Askeri Lisesi’nde de öğrenim gördüğü (Teyitli bilgi değil) tahmin edilmektedir. Aslen de Ankaralı olan Özdemir, ilköğretim yıllarının ardından Çankaya’da bulunan Kırkkonaklar Anadolu Lisesi’nden ise 2010 tarihinde mezun olmuştur.

Bir dönem Wilderness at the Smokies’de de çalışan komedyen, Bilkent Üniversitesi’ni tamamlamıştır. Lise yıllarında stand-up yapmaya başlayan ve uzun sürelerdir sahnelerde yer alan Baturay Özdemir, bugüne kadar Headliner (2014-2016), Prime Time (2017- 2018), Yekpare (2018-2020), Yerli ve Kirli (2020 – 2022) isimli 4 farklı temaya sahip gösterileri sunmuştur.

error: Content is protected !!