Bedri Güntay kimdir? Bedri Güntay kaç yaşında? Bedri Güntay ilk eşi, evlilikleri, Pelin Karahan Bedri Güntay ne zaman evlendi?

08.11.2022
Bedri Güntay kimdir? Bedri Güntay kaç yaşında? Bedri Güntay ilk eşi, evlilikleri, Pelin Karahan Bedri Güntay ne zaman evlendi?

Bedri Güntay kimdir? Bedri Güntay kaç yaşında? Pelin Karahan Bedri Güntay ne zaman evlendi?

1984 yılında dünyaya gelen Bedri Güntay, Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Bir güvenlik şirketinin yönetim kurulu başkanı olan Güntay, dizi ve film oyuncusu Pelih Karahan’ın eşidir. Bedri Güntay – CEO – Ulusal Güvenlik ve Koruma Hizmetleri San.Tic.A.Ş. Eyüp ‌Güntay ve Bedri ‌Güntay öncülüğünde ‌faaliyetlerine başlayan bu iki başarılı firma, 2019 yılında Candemir Holding çatısı altında birleşmiştir.

Bedri Güntay kimdir? Bedri Güntay kaç yaşında? Bedri Güntayilk eşi, evlilikleri, Pelin Karahan Bedri Güntay ne zaman evlendi?

Kavak Yelleri ve Muhteşem Yüzyul dizileri ile ünlenen ve girdiği projelerde başarılı olan Pelin Karahan, 24 Haziran 2014 tarihinde işadamı Bedri Güntay ile dünya evine girdi.

İş adamı, Bedri Güntay Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Bir güvenlik şirketinin yönetim kurulu başkanı olan Güntay, dizi ve film oyuncusu Pelih Karahan’ın eşidir.

27 Aralık 2014 tarihinde Ali Demir’i dünyaya getiren Pelin Karahan 27 Mart 2017 tarihinde ikinci çocuğu olan Can Eyüp’ü doğurdu. Yani Pelin Karahan ve Bedri Güntay çiftinin toplamda iki evladı bulunmaktadır.