Beril Kolcu kimdir? Beril Kolcu Kaç Yaşında? Beril Kolcu Sevgilisi Kim?

22.07.2022
Beril Kolcu kimdir? Beril Kolcu Kaç Yaşında? Beril Kolcu Sevgilisi Kim?

Beril Kolcu kimdir? Beril Kolcu Kaç Yaşında? Beril Kolcu Sevgilisi Kim?

Reklam ve dizi film oyuncusu. 2000 yılında İstanbul’da doğdu. Tam adı Gizem Beril Kolcu. 22 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Serap Hatipoğlu Menajerlik şirketiyle çalışan Beril Kolcu, ilk olarak THY’de Kabin memuru olarak göreve başlamış daha sonra güzelliği ile birçok reklam filminden oyunculuk teklifi almıştır.Beril Kolcu, Altınyıldız’ın bir reklam filminde yer almış ve yapımcıların dikkatini üzerine çekmiştir. İlk dizi deneyimi olarak da 2022 yılında rol aldığı Senden Daha Güzel dizisinde Burcu karakterine hayat vermiştir. Son olarak 2022 Mart ayında Mondi reklam filminde rol almıştır. Gizem Beril Kolcu yüzmeyi ve gezmeyi çok sevmektedir.

Beril Kolcu İstanbul’da doğan 22 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. 2000 doğumlu olan Gizem Beril Kolcu yüzmeyi ve gezmeyi çok sevmektedir.

Serap Hatipoğlu menejerlik şirketiyle çalışan oyuncumuz daha önce hiçbir dizi ve film de rol almamasına karşın reklam filmlerinde yer almıştır. Geçtiğimiz aylarda ülkemize gelen güzel oyuncu Beril Kolcu Altınyıldız’ın bir reklam filminde yer almış ve yapımcıların dikkatini üzerine çekmiştir. Yakında ise başlayacak olan Senden Daha Güzel dizisinde rol alacak ve dizi de Burcu karakterine hayat verecektir.Beril Kolcu ilk olarak THY’de Kabin memuru olarak göreve başlamış daha sonra güzelliği ile bir çok reklam filminden oyunculuk teklifi almıştır. Beril Kolcu son olarak 2022 mart ayında Mondi reklam filminde rol almış bu reklam filmi şuanda hala televizyonlarda gösterilmektedir.Profesyonel oyunculuk sektörüne yeni girmiş olan Beril Kolcu kendi hayatıyla ilgili çok paylaşımda bulunmamaktadır. Beril Kolcu’nun medyaya yansıttığı herhangi bir sevgilisi ya da eşi bulunmamaktadır.