Berrin Zorlu kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Berrin Zorlu babası kimdir? Kimin kızı, soy ağacı? Berrin Zorlu eşi kimdir?

05.06.2022
Berrin Zorlu kimdir? Kaç yaşında? Eşi kimdir? Berrin Zorlu babası kimdir? Kimin kızı, soy ağacı? Berrin Zorlu eşi kimdir?

Berrin Zorlu kimdir? Berrin Zorlu babası kimdir? Berrin Zorlu kimin kızı, Berrin Zorlu soy ağacı? Berrin Zorlu kaç yaşında, Berrin Zorlu nereli? Berrin Zorlu eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Berrin Zorlu kimdir? Berrin Zorlu babası kimdir? Berrin Zorlu kimin kızı, soy ağacı? Berrin Zorlu kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Olgun Zorlu’nun eşidir Berrin Zorlu. 2021 yılında Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu’nun güzel eşi Berrin Zorlu yakın arkadaşlarıyla birlikte yeni yaşını kutladı. İşte o kareler aşağıdaki gibi; Berrin Hanım yakın dostları Eda Güney, Müge Kızıl İlaldi ve Ayşegül Altınbaş’ın hazırladığı pastayı üfleyerek yeni yaşını kutladı. Berrin Hanım çekilen kareleri de “Maharet güzeli görebilmektir… Sevmenin sırrına erebilmektir… Cihan alem herkes bilsin ki… En büyük ibadet sevebilmektir…” notuyla Instagram hesabından paylaştı. O güzel foto;

Olgun Zorlu İş adamı, sanayici, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi. 1965, Trabzon doğumlu. İngiltere’de tekstil ve iş idaresi konularında tamamladığı yüksek öğreniminin ardından 1986 yılında iş hayatına atılarak 1988 yılından itibaren Zorlu Holding bünyesindeki şirketlerde yöneticilik yapmaya başladı ve görev aldığı şirketlerin yurt dışı pazar araştırmaları ve yeni uygulama geliştirme faaliyetlerini yönetti. Olgun Zorlu 1998 yılından itibaren Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaya başlamıştır. Olgun Zorlu, Zorlu Enerji Yönetim Kurulu Üyeliği’nin yanı sıra halen Zorlu Holding ve şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini de yürütmektedir. Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu’nun eşi Berrin Zorlu, aldığı nefes eğitimleri, okuduğu gelişim kitapları ve kutsal toprakları ziyaret edişinin ardından ruhsal yolculuğunu şu sözlerle anlatıyor: “Hayattaki en büyük lüksüm anı anda yaşayabilmek”

Olgun Zorlu, evli iki çocuk babası.

Mehmet Zorlu, 1919 yılında, dokumalarıyla ünlü Denizli’nin Babadağ ilçesinde dünyaya geldi. Rüştiye eğitimini tamamladıktan sonra, tekstilin yüzyıllardır tek geçim kaynağı olduğu Babadağ’da, aile mesleği olan dokumacılığa başladı. İş hayatının ilk yıllarında Trabzon’da açtığı mağazayla tekstil ticareti yapan Zorlu, 1970 yılında şirketin merkezini İstanbul’a taşıyarak Zorlu Holding’in temellerini attı. 1976 yılında ilk üretim şirketi olan Korteks’i kuran Ahmet Zorlu, tüm şirketleri 1990 yılında Zorlu Holding çatısı altında topladı.

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu ile Berrin Zorlu’nun oğulları Berkun, kendine Venezuelalı bir eş bulmuş. Berkun, Amerika’da üniversitede öğrenim gördüğü yıllarda tanıştığı ve flört etmeye başladığı Ana Mercedes Fernandez ile geçen yıl İstanbul’da sessiz sedasız evlenmiş.

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu’nun eşi Berrin Zorlu, aldığı nefes eğitimleri, okuduğu gelişim kitapları ve kutsal toprakları ziyaret edişinin ardından ruhsal yolculuğunu şu sözlerle anlatıyor: “Hayattaki en büyük lüksüm anı anda yaşayabilmek”

Zeki Zorlu, Türk iş adamı. Zorlu Holding’de başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir. Çocuk yaşlarda başladığı dokumacılık mesleğini Trabzon’da açtıkları ilk mağazalarıyla ticarete taşıdı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Berrin Zorlu kimdir? Berrin Zorlu babası kimdir? Berrin Zorlu kimin kızı, soy ağacı? Berrin Zorlu kaç yaşında, nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.