Beyhan Kübra Esen Kimdir? Kaç yaşında? Boyu?

24.11.2023
Beyhan Kübra Esen Kimdir? Kaç yaşında? Boyu?

Beyhan Kübra Esen Kimdir? Beyhan Kübra Esen Kaç Yaşında? Beyhan Kübra Esen Boyu? Beyhan Kübra Esen Dizileri? Beyhan Kübra Esen sevgilisi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Beyhan Kübra Esen Kimdir? Beyhan Kübra Esen Kaç Yaşında? Beyhan Kübra Esen Boyu? Beyhan Kübra Esen Dizileri? Beyhan Kübra Esen sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

İnstagramda @beyhankubraesen kullanıcı adı ile bulunan Beyhan Kübra Esen 1.75 m boyundadır ve 58 kilodur. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beyhan Kübra Esen, oyuncu-manken ve model olarak bilinmektedir.

2014 yılında Kadıköy Maarif Koleji’nden mezun olan Beyhan Kübra Esen, lisans eğitimini ise 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır.

Oyunculuk eğitimlerini Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamlayan Beyhan Kübra Esen, ayrıca Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde iletişim ve diksiyon üzerine dersler almıştır.

Beyhan Kübra Esen, ayrıca Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce bilmektedir. 2012 yılından beri çeşitli projelerde rol alan Beyhan Kübra Esen, oyunculuk çalışmalarına Aypi Ajans bünyesinde devam etmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Beyhan Kübra Esen Kimdir? Beyhan Kübra Esen Kaç Yaşında? Beyhan Kübra Esen Boyu? Beyhan Kübra Esen Dizileri? Beyhan Kübra Esen sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.