Bihter Erol Kimdir? Bihter Erol Kaç yaşında, nereli ?

09.02.2022
Bihter Erol Kimdir? Bihter Erol Kaç yaşında, nereli ?

Bihter Erol, ünlü sunucu Esra Erol‘un kız kardeşidir. Birbirlerine çok benzemesiyle gündeme gelmişti. Gündem haberler için bizi takip edin. Netbilge.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Bilindiği üzere Esra Erol’da programını sunan Esra Erol, hayranları tarafından sık sık araştırılıyor.

Özel hayatı ve aile hayatı ile dikkatleri çeken Esra Erol’un kardeşi Eda Erol, Alişan’la nişanlanmış ve adını bu şekilde duyurmuştu.

Bazıları Esra Erol’un tek kardeşi olduğunu düşüyor ancak güzel sunucunun Bihter Erol adında bir kız kardeşi daha var.

Bihter Erol, evli ve iki çocuk annesi. Sosyal medya üzerinden ailesine dair kareler paylaşan Erol’un çok güzel bir kızı var.

Aytunç Çaltıllı ile mutlu bir evlilik süren Bihter Erol, Instagram’dan aile yaşantısına dair bol bol paylaşım yapıyor. Eymen isminde bir oğlu olan Bihter Erol, geçtiğimiz senelerde Ayşe Vera isimli bebeğini de kucağına almıştı.

Kızı Ayşe tıpkı annesi Bihter Erol gibi güzel olurken, ablalarını sollayan genç isim mavi gözleri ve altın rengi saçları ile ilgi odağı oldu.

Bihter Erol, ünlü sunucu Esra Erol’un kız kardeşidir. Ünlü sunucu Esra Erol’un kameralardan uzak bir hayat yaşayan kardeşi Bihter Erol, Esra Erol’a olan benzerliğiyle görenleri şaşkına çeviriyor. Esra Erol’un babasının ikinci eşi Necla Erol’dan olan kız kardeşi Bihter Erol, ablası Esra ve Eda Erol’un aksine göz önünde bir yaşamı tercih etmiyor.Aytunç Çaltıllı ile mutlu bir evlilik süren Bihter Erol, Instagram’dan aile yaşantısına dair bol bol paylaşım yapıyor. Eymen isminde bir oğlu olan Bihter Erol, geçtiğimiz senelerde Ayşe Vera isimli bebeğini de kucağına almıştı.Doğum tarihi ve yaşı hakkında fazla bilgi bulunmayan Bihter Erol’un İnstagram hesabına ‘bihtererol’ adresinden ulaşabilirsiniz. İnstagram’da 230 bin takipçisi bulunmaktadır. Buna ek olarak Twitter hesabına da ‘@BihterErol1’ adresinden bakabilirsiniz.