Binbaşı Özçelik kimdir, Nerelidir? Binbaşı Özçelik Yüzü Belli Mi? Gerçek sesi mi? Gerçek Adı ve Görevi ne?

30.12.2022
Binbaşı Özçelik kimdir, Nerelidir? Binbaşı Özçelik Yüzü Belli Mi? Gerçek sesi mi? Gerçek Adı ve Görevi ne?

Binbaşı Özçelik kimdir? Özgür Özçelik Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Binbaşı Özçelik kimdir? Binbaşı Halil Özçelik kimdir? Binbaşı Özçelik neden yüzünü göstermiyor? Binbaşı Özçelik yüzü? Binbaşı Özçelik kimdir? Yarbay Özçelik kimdir? Binbaşı Özçelik gerçek yüzü? Binbaşı Özçelik yüzü neden yok?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Binbaşı Özçelik kimdir, Nerelidir? Binbaşı Özçelik Yüzü Belli Mi? Gerçek sesi mi? Gerçek Adı ve Görevi ne? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Binbaşı Özçelik kimdir, Nerelidir? Binbaşı Özçelik Yüzü Belli Mi? Gerçek sesi mi? Gerçek Adı ve Görevi ne? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Binbaşı Özçelik kimdir, Nerelidir? Binbaşı Özçelik Yüzü Belli Mi? Gerçek sesi mi? Gerçek Adı ve Görevi ne?

Binbaşı Özçelik’in yüzü bilinmemektedir. Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda hali hazırda Binbaşı rütbesinde bulunan Binbaşı Özçelik, MSB Komando Teçhizat Tanıtımında, “Faaliyetin amacı personelimizin her türlü hava ve arazi kouşulunda, görevini yapabilmesi için güçlü savunma sanayi, TSK güçlendirme vakfı iştirakleriyle Milli Savunma Bakanlığımızca yerli ve milli olarak üretilen kıyafet, koruyu mebusa, silah, teçhizat, arazide kullanılan yaşam alanları, emniyet ve kolaylık tesisleri ile yeme içme dahil tüm malzemelerin kamuoyuna tanıtılmasıdır.” ifadelerini kullanmıştır. 

Binbaşı Özçelik’in gerçek adının Halil olduğu düşünülmektedir.

Eğer Halil ise Kendisi, Muğla Fethiye Garnizon Komutanı olarak görev yaptığı sırada Ankara’ya tayini çıkmasıyla bilinmektedir.

 Fakat videolarda görülen Binbaşı Özçelik’in isminin Özgür olduğu da iddialar arasında.

Konuyla ilgili net ve resmi bir bilgi bulunmuyor.

Konuşmasına devam eden Binbaşı Özçelik ayrıca, “Personelimizin yurtiçi ve yurt dışında operasyon bölgelerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası ve milletin refahı için en zorlu arazi koşulları ve her türlü düşman tehtidi altında görev yaptığı bölgelerinde kullandığı tesis ve malzemelerden örnekler yer almaktadır.” demiştir.

Herkes onu sosyal medyada yayınlanan MSB Komando Teçhizat Tanıtım videosu ile tanıdı. Sesiyle sosyal medya üzerinde popüler bir isim haline gelen Binbaşı Özçelik’in yüzü ve adı merak ediliyor. Fakat kendisi hakkında bilgi bulabilmek oldukça zor.

Binbaşı Özçelik’in yüzü bilinmemektedir. Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nda hali hazırda Binbaşı rütbesinde bulunan Binbaşı Özçelik, MSB Komando Teçhizat Tanıtımında videoları var.