Bir zamanlar çukurova Fadik kim? Polen Emre Kimdir? Polen Emre Nişanlısı Kim, Estetiksiz hali?

16.06.2022
Bir zamanlar çukurova Fadik kim? Polen Emre Kimdir? Polen Emre Nişanlısı Kim, Estetiksiz hali?

Bir zamanlar çukurova Fadik kim? Polen Emre Kimdir? Polen Emre Nişanlısı Kim, Estetiksiz hali?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Fadik karakteri dikkatleri üzerine çekiyor. Polen Emre’nin canlandırdığı Fadik karakteri konağın çalışanlarından birisidir. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Fadik’i Polen Emre kimdir, kaç yaşında, nereli?

Konağın çalışanlarından. Dedikoduculuğu yüzünden başı dertten kurtulmuyor. Başlangıçta Züleyha’yı çok kıskanıyor. Züleyha’nın ayağını kaydırmaya uğraşıyor. Zamanla Züleyha’nın evin hanımı olduğunu kabullenerek taraf değiştiriyor.

Bir Zamanlar Çukurova’da canlandırdığı Polen karakteriyle kendisine hayran bırakan Polen Emre, oyunculuğu kadar güzelliğiyle hayran bıraktı.

İzleyiciler tarafından yakın takibe alınan Emre’nin nişanlı olduğunu gören şaştı kaldı.

Gerçek bir dedikoducu. İşinde uzman. Birçok konuyu şap şap hemen konuşur. Neydi, ne oldu, nereye gidiyoruz? Tüm bilgileri anında siler ve yerine yenilerini, bolca abartılmış ve üstüne koyulmuş olanları ekler.

Konak çalışanlarından biridir. Züleyha gelince onu kıskanmış ve ona karşı olmuştur. Ancak zamanla Züleyha’nın gitmeyeceğinden emin oldukça taraf değiştirip Züleyha’nın tarafını tutmuştur. Garip bir kişiliktir.

Polen Emre kimdir? (Bir Zamanlar Çukurova Fadik)

1991 Adana doğumludur. Eğitimini İstanbul Plato Okulu Radyo ve Televizyon Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Ardından Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde görev yapmaktadır.

Birçok tiyatro oyununda yer almış ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplamış bir oyuncudur.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fadik karakterine hayat vererek elde etmiştir. Bundan sonraki projelerinde başarılar dileriz.

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Fadik rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Mert Tetik ile sevgili olan ünlü ismin sevgilisi Mert Tetik voleybol oyuncusudur. Resmi sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile henüz nişanlı oldukları, evli olmadıkları anlaşılmaktadır.