Burak Kalfa Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Tuğçe Tayfur’un Sevgilisi mi Burak Kalfa ?

12.12.2022
Burak Kalfa Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Tuğçe Tayfur’un Sevgilisi mi Burak Kalfa ?

Burak Kalfa Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Tuğçe Tayfur’un Sevgilisi mi Burak Kalfa ?

Kalfa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanıdır Burak Kalfa.

Burak Kalfa instagram @burakkalfaofficial kullanıcı adı ile bulunur ve 1 milyon takipçisi vardır.

Burak Kalfa instagram profilinde aşağıdaki ibare yer alır.

KALFA GRUP FOUNDER OF TECHNOLOGY METAL ESTETİC TOURİSM

Kalfa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kalfa, yatırımlara devam ediyor.

Geçen yıl el dezenfektan aracı ile kazandığı ödülü Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Fikri Işık’ın elinden alan Kalfa, “Layık görüldüğümüz ödüller bizi motive ediyor, daha ileriye gitmemiz için motivasyon kaynağı oluyor” dedi.

Şarkıcı Tuğçe Tayfur, Ortaköy’de sahne aldığı mekandan çıkarken magazinciler tarafından görüntülendi.

Tuğçe Tayfur’un yanındaki kişinin adının Burak Kalfa olduğu öğrenildi.

Mekanda samimi oldukları iddia edilen Tuğçe Tayfur ile Burak Kalfa, basın mensuplarını karşılarında görünce sinirlendi. “Mekan içinde samimi olduğunuz söyleniyor.

Neler söylemek istersiniz?” sorusuna Tayfur, “Hayır, kendisi yakın arkadaşım olur. Aramızda bir şey yok” açıklamasını yaptı.
Gergin tavırları dikkat çeken Tuğçe Tayfur, yöneltilen diğer soruları yanıtsız bıraktı.

Tayfur ile Burak Kalfa, araca binerek ortamdan uzaklaştı.

BURAK KALFA HAKKINDA İNTERNETTE YER ALAN BAZI BİLGİLER VE HABERLER

Kalfa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kalfa, yatırımlara devam ediyor. Geçen yıl el dezenfektan aracı ile kazandığı ödülü Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Fikri Işık’ın elinden alan Kalfa, “Layık görüldüğümüz ödüller bizi motive ediyor, daha ileriye gitmemiz için motivasyon kaynağı oluyor” dedi. Ülkemizi yurtdışı pazarında da başarıyla temsil eden Kalfa, Ar-Ge çalışmalarının da yoğun tempoyla devam ettiğini belirtti. İzmir’de yatırım planları olduğunu dile getiren Kalfa, yeni projelerin de sinyallerini verdi.

Afrika’da su kuyuları açtıran, yeni projelerde yine insan odaklı çalışacaklarını vurgulayan Kalfa “Birlik ve beraberlik duygusuyla huzur içinde yaşayabilmek için elimizden geleni yapmaya hazırız. Ülkemizi temsil ettiğimiz her alanda gurur duyulacak işlere imza atıyoruz. Bir Türk firması olarak başarılarımızı dünyaya duyurmaya devam edeceğiz” dedi. COVID-19 salgın sürecinde geliştirdikleri el dezenfektanı araçlarıyla sektöre damga vurduklarını hatırlatan Burak Kalfa, yeniliklerin de devam edeceğinin vurgusunu yaptı.

14 TEMMUZ 2020 GÜNÜ

Dünyada ilk olma özelliği taşıyan el dezenfekte aracını üreten ve bu ürün ile Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Fikri Işık tarafından ödüle layık görülen Kalfa AR-GE Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kalfa, çalışmalarına İzmir’de hız kesmeden devam ettiklerini belirtti.

Sanayi ve üretim dalında yaşamı kolaylaştıracak projeler geliştiren Kalfa AR-GE, İzmir’de de büyümeye devam ediyor. Sektörde hızla yükselen el dezenfekte aracı, Covid-19 pandemi kapmasında günlük hayatın vazgeçilmez ürünü haline geldi. Patentini aldıktan sonra seri üretime geçilen el dezenfekte aracı ile çok sayıda ödül alan Kalfa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kalfa, “Biz insan odaklı çalışmalara imza atıyoruz. Daha güzel ve yaşanabilir bir dünya için çalışıyoruz. El dezenfekte aracı ile İstanbul İnternational İnventions Fair Buluş Fuarı’nda ödüle layık görüldük. Aynı zamanda ödülümüzü Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Fikri Işık’ın elinden aldık. Bu bize gurur veriyor. Bir Türk firması olarak üretime devam edeceğiz” dedi. Ürünlerini aynı zamanda yurt dışına da ihraç eden Kalfa, geçen yıl Afrika’da yaşayan Müslümanları da unutmayarak onlar için bir su kuyusu açtırdı. Burak Kalfa, ödülünü Işık’tan aldı

Usta şarkıcı Ferdi Tayfur’un Yeşilçam oyuncusu Necla Nazır ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Tuğçe Tayfur son günlerde magazin gündeminden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde nişanlanan Tuğçe Fayfur nişandan 16 gün sonra nişanlısı Burak Kalfa’dan ayrılmıştı. Çiftin çok kısa süre sonra barıştığı gündeme geldi. Peki, Tuğçe Tayfur’un nişanlısı Burak Kalfa kimdir, kaç yaşında?

Burak Kalfa, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Muşlu olan iş insanı Amerika Birleşik Devletleri’nde Regist Koleji’nde eğitimini sürdürdükten sonra Beykent Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezun olmuştur.

TUĞÇE TAYFUR KİMDİR?

Tuğçe Tayfur, 18 Mart 1988 tarihinde İstanbul‘da dünyaya geldi. Annesi Sinema oyuncusu Necla Nazır, babası şarkıcı Ferdi Tayfur‘dur. İlköğretimini Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlköğretim Okulu’nda, ortaöğrenimini İstek Vakfı Kemal Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümünde tamamlayan Tuğçe Tayfur, küçük yaşlarda başladığı müzik eğitimi ile piyano ve keman çalmaya başladı. Ailesinden aldığı destek ile müzik hayatına başladı.

Babası gibi kariyerine müzikle devam eden Tuğçe Tayfur, 2010 yılı içerisinde arkadaşlarıyla kurduğu ‘Joker’ isimli bir grubun solistliğini üstlendi. Bir dönem ABD‘de yaşadı. ABD’de yaşadığı dönemde, kuzeninin arkadaşı Taner Şafak‘la tanıştıktan sonra 2015 yılında Türkiye’de maksi single çıkarmaya karar verdi.Pop şarkılar besteleyen Tuğçe Tayfur ve Taner Şafak maksi single’da , ‘Kalp Dayanmaz’, ‘Köle Olup’, ‘Yok Olsam’ şarkılarının söz ve bestelerini hazırladı. Ferdi Tayfur, maksi single’da yıllarca dillerden düşmeyen ‘Huzurum Kalmadı’ şarkısını kızı Tuğçe Tayfur ile birlikte okuyarak düet yaptı ve birde klip çekildi. İkilinin klibi uzun süre konuşuldu. Tuğçe Tayfur, Mayıs 2009 yılında hayatını Tolga Ertuğrul ile birleştirdi ancak ikilinin birlikteliği kısa süre sonra erdi. ABD‘de yaşadığı dönemde, kuzeninin arkadaşı Taner Şafak ile tanıştı ve 2012 yılında nikah masasına oturdu. İkilinin 2016 yılında dünyaya gelen Taner Efe isminde bir oğulları oldu.

Tayfur ile eşi Tolga Ertuğrul’dan 2010 ikinci eşi Taner Şafak’tan 2019 yılında boşandı.