Burcu Esmersoy Eşi kimdir? Burcu Esmersoy kocası kaç yaşında? Nazım Akmandil kimdir?

26.11.2023
Burcu Esmersoy Eşi kimdir? Burcu Esmersoy kocası kaç yaşında? Nazım Akmandil kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Burcu Esmersoy Eşi kimdir? Burcu Esmersoy kocası kaç yaşında? Nazım Akmandil kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Nazım Akmandil kimdir, ne is yapar? Nazım Akmandil ailesi? Nazım Akmandil şirketi? Nazım Akmandil yaş farkı? Nazım Akmandil serveti? Nazım Akmandil Burcu nedir? Burcu Esmersoy Eşi kimdir? Burcu Esmersoy kocası kaç yaşında? Nazım Akmandil kimdir?

Nazım Akmandil, Burcu Esmersoy ile dünyaevine girdi. Nazım Akmandil, Hüseyin Akmandil ve Nesli Akmandil’in oğlu. 30 yaşında olan Akmandil, yazılımcı olarak hayatını sürdürüyor. Good Job Games olarak bilinen şirketi arkadaşlarıyla birlikte kurduğu bilinmekte. Burcu Esmersoy’dan 15 yaş küçük olduğu öğrenilen Nazım Akmandil’in 30 yaşında olduğu bilgileri yer alıyor. Yazılımcı olan ve birçok önemli projede yer alan Akmandil, uzun süredir Burcu Esmersoy ile birlikteliğini sürdürüyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Nazım Akmandil kimdir, ne is yapar? Nazım Akmandil ailesi? Nazım Akmandil şirketi? Nazım Akmandil yaş farkı? Nazım Akmandil serveti? Nazım Akmandil Burcu nedir? Burcu Esmersoy Eşi kimdir? Burcu Esmersoy kocası kaç yaşında? Nazım Akmandil kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

2 Ekim 1976 doğumlu olan Burcu Esmersoy, Beşiktaş Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu. New York Üniversitesi’nde “Hospitality, Tourism and Sports Management” eğitimi aldı. 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Türkiye’yi Japonya’da temsil etti ve “Dostluk Güzeli” oldu. Ayrıca çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilen Burcu Esmersoy, Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’nu derece ile bitirdi.

error: Content is protected !!