Buse Plan yeni sevgilisi İmge kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Nerede yaşıyor?

31.12.2022
Buse Plan yeni sevgilisi İmge kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Nerede yaşıyor?

Buse Plan yeni sevgilisi İmge kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Nerede yaşıyor? Ebrar Karakurt’un eski sevgilisi İmge kimdir? Yeni sevgilisi kim?

Ebrar Karakurt’un sevgilisi İmge hakkında henüz bir bilgi yok. Mayıs ayında Igor Gorgonzola Novara ile 2 yıllık anlaşma imzalayan voleybolcu, sevgilisi İmge ile İtalya’da yaşıyordu o zamanlar.

Ebrar Karakurt’un sevgilisi İmge hakkında henüz bir bilgi yok. İkilinin bir süredir küs olduğu ve İmge’nin yurt dışında yaşadığı biliniyor.

Ebrar Karakurt, 17 Ocak 2000 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Pasör çaprazı pozisyonunda oynayan Ebrar’ın boyu 1.96’dır. Karakurt, voleybola ilk olarak 12 yaşında VakıfBank Spor Kulübü’nde başlayan Ebrar, VakıfBank Spor Kulübü ile iki yıl üst üste hem gençler kategorisinde hem de yıldızlar kategorisinde Türkiye Şampiyonluğu yaşadı.

A milli takıma davet alan Ebrar Karakurt, U23 Milli Takımı ile Dünya Şampiyonu olma başarısını elde etti.

Aynı zamanda da U18 Milli Takımı ile mücadele ettiği Dünya Şampiyonası’nda “En İyi Smaçör” ödülüne layık görüldü.

Voleybolcu Ebrar Karakurt ile İmge güzel bir ilişkinin ardından ayrılma kararı almışlardı. İmge ayrılıktan kısa süre sonra TikTok fenomeni Devin ile yeni aşka yelken açmış ama aradığı mutluluğu da bulamamıştı.

Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla gündeme gelen İmge yeni aşkını ilan etti.Ebrar Karakurt’un eski aşkı İmge aradığını ünlü fenomen Buse Plan’da buldu.

Önce Buse Plan romantik bir paylaşım yaptı. Ardından ise İmge bir pozunu “Love” notuyla paylaştı.