Büşra Orakçıoğlu kimdir, kaç yaşında? Büşra Orakçıoğlu Kiminle evlendi? Eşi kimdir?

27.12.2022
Büşra Orakçıoğlu kimdir, kaç yaşında? Büşra Orakçıoğlu Kiminle evlendi? Eşi kimdir?

Büşra Orakçıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Büşra Orakçıoğlu Kiminle evlendi? Büşra Orakçıoğlu instagram adresi?

Damat Tween ve D’S Damat gibi önde gelen markaların başarısının ardında, Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Kreatif Direktör Büşra Orakçıoğlu Biberoğlu gibi gizli kahramanlar bulunuyor. 2014’ten beri şirkette görev alan Büşra Hanım, iş geliştirmeden tasarıma, dijital pazarlamadan stratejiye kadar birçok alanda etkin bir rol üstlendi. ‘Erkek giyimine kadın gözüyle katkı sağlamaya çalışıyorum’ diyen Büşra Orakçıoğlu Biberoğlu, firmanın inovatif ürünleriyle son yıllarda fark yarattığını ve bunun kullanıcıların hayatını kolaylaştırdığını belirtiyor.

LinkedIn bilgilerine göre. Büşra Orakçıoğlu – Pazarlama Grup Başkanı – Orka Holding – Damat / Tween / D’S |

Orka Holding Yönetim Kurulu Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu’nun kızı Büşra Orakçıoğlu, geçen 2020 yılında hayatını Kerem Biberoğlu ile birleştirdi.

Büşra Orakçıoğlu Koç Üniversitesi mezunudur.

Büşra Orakçıoğlu İstanbul’da yaşamaktadır. Büşra Orakçıoğlu düğünü koronavirüs salgını zirvesindeyken yapılmıştı.

O dönem şu şekilde haberlere konu olmuştu.

“Orka Holding Yönetim Kurulu Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu’nun kızı Büşra Orakçıoğlu, geçen hafta hayatını Kerem Biberoğlu ile birleştirdi.

Ancak çiftin Four Seasons Hotel’de yapılan düğün töreni tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını yüzünden sönük geçmiştir.

650 kişilik düğün törenine sadece 350 davetli katılmış. Yakın akrabalarının bile düğüne katılmamasına üzülen çift, her şeye rağmen güler yüzleriyle gelen konukları karşılamışlardır” şeklinde haberlere konu olmuştu.

Büşra Orakçıoğlu instagramda @busraorakcioglu kullanıcı adı ile bulunur ve hesabı gizlidir. 1000 küsür takipçisi vardır.

Ahu Orakçıoğlu Kimdir?

Ankara kökenli olan Ahu Orakçıoğlu, eğitimine saygın kurumlar tarafından verilen özel eğitimlerle donanmış bir isimdir. Medya dünyasına genç yaşta atılan Orakçıoğlu, kariyerine TRT’de spiker olarak başlamıştır. On yıl boyunca TRT bünyesinde spikerlik yapmış ve bu dönemde televizyon ekranlarında geniş bir izleyici kitlesiyle buluşmuştur.

Kariyerinin erken dönemlerinde, Orakçıoğlu uluslararası medya kuruluşları tarafından düzenlenen eğitim programlarına da katılarak deneyimini geliştirmiştir. Bu eğitimler, Reuters, BBC ve Uluslararası Basın Enstitüsü (IPI) gibi önemli medya kuruluşları tarafından verilmiştir.

TRT’deki deneyimlerinin ardından, Orakçıoğlu farklı televizyon kanallarında da sunuculuk yaparak kariyerini çeşitlendirmiştir. Medya dünyasındaki esnekliği ve yetenekleri, farklı program formatlarında başarılı sunumlar yapmasına yardımcı olmuştur.

Günümüzde Ahu Orakçıoğlu, Ekotürk Tv’de kariyerine devam etmektedir. Ekotürk Tv’de sunduğu programlarla izleyiciyi ekranlara kilitleyen Orakçıoğlu, medya dünyasındaki etkisini sürdürmektedir. Gelecekteki projeleri ve medya dünyasındaki rolü merakla beklenmektedir.

Süleyman Orakçıoğlu Kimdir?

Türk iş dünyasının tanınmış isimlerinden biri olan Süleyman Orakçıoğlu, başarılı kariyeriyle bilinir. Elazığ doğumlu olan Orakçıoğlu, Orka Tekstil’in kurucusu ve sahibidir. Orka Tekstil, markaları arasında Damat, Tween ve D’S Damat gibi önemli giyim markalarını barındırır. Orakçıoğlu’nun iş hayatındaki başarıları, Türk giyim sektöründe önemli bir etki yaratmıştır.

Süleyman Orakçıoğlu’nun kişisel hayatı da başarıları kadar dikkat çekicidir. Evli olan Orakçıoğlu, iki erkek ve bir kız çocuğunun babasıdır. Aile hayatının yanı sıra iş dünyasındaki başarısıyla da tanınır.

Aynı zamanda Orakçıoğlu’nun iyi derecede İngilizce bildiği bilinmektedir. Bu yetenek, uluslararası iş ilişkilerindeki etkisini artırmasına yardımcı olmuş olabilir.

Her iki isim de kendi alanlarında önemli başarılar elde etmiş ve Türk medya ile iş dünyasında iz bırakmış kişilerdir. Gelecekteki projeleri ve etkileriyle ilgili olarak ise her iki ismin de merakla beklenen çalışmaları bulunmaktadır.