Çağla Şimşek kimdir? Kaç yaşında? Çağla Şimşek’in sevgilisi, babası kimdir? Kardeşi var mı?

30.11.2023
Çağla Şimşek kimdir? Kaç yaşında? Çağla Şimşek’in sevgilisi, babası kimdir? Kardeşi var mı?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Çağla Şimşek kimdir? Kaç yaşında? Çağla Şimşek’in sevgilisi, babası kimdir? Kardeşi var mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Çağla Şimşek kimdir? Çağla Şimşek Kaç yaşında? Çağla Şimşek’in sevgilisi kimdir? Çağla Şimşek babası kimdir? Çağla Şimşek Kardeşi var mı? Çağla Şimşek anne babası kimdir?

1 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Çağla Şimşek küçük yaşlardan başladı oyunculuğa ilk kez Elveda Derken Dizisiyle oyunculuğa adımını attı dizide oynadığı Naz karakteri ile büyük beğeni toplayan Çağla Şimşek bir çok dizi ve reklam filmlerinde de oynamaya devam etti. Daha sonra Kayıp Prenses isimli dizide Duru karakterine hayat verdi dizinin baş rolünde tanınmış isimlerden Yıldız Çağrı Atik soy, Sinan Sümer bulunmaktaydı. Oynadığı dizi ve reklam filmlerinde en etkili olan ve Çağla Şimşek’in Küçük Gelin isimli dizide canlandırdığı Naz Karakteri Türk Halkının gönlüne taht kurmasına neden oldu öğleki dizi uzun süre en çok izlenenler arasında zirveyi bırakmadı. Dizi ve filmlerde çok gözükmeyen güzel oyuncu Sosyal paylaşım platformlarında çediği etkileyici ve samimi videolar ve fotoğraflarla çok büyük bir hayran kitlesine ulaştı öğleki TikTok Lunachall Nickini ile 3.1 Milyon takipçisi bulunmakta Instagram da ise 1 Milyon takipçisi bulunmaktadır. Kısacası Çağla Şimşek, 1 Ağustos 2002 tarihinde İstanbul’da doğdu. Arel Üniversitesinde Sosyoloji bölümünde Psikoloji Çap yapmaktadır.2007 yılında Elveda Derken dizisiyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Diğer dizi projeleri ; Kırmızı Işık, Kayıp Prenses, Hayat Devam Ediyor, Küçük Gelin , Kardeşlerim’dir. Elkızı dizisinde, Seher karakterine hayat vermektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Çağla Şimşek kimdir? Kaç yaşında? Çağla Şimşek’in sevgilisi, babası kimdir? Kardeşi var mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Dilara Yüzer Kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Eşi kim? Dilara Kılınç Kimdir?

Aslen Yalovalı olan Dilara Yüzer, 27 Eylül 1993 yılında dünyaya geldi.

Hafta içi Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizisi Elif’in en beğenilen karakterlerinden biri olan Dilara Yüzer, Bin dokuz yüz seksen iki Anayasası’nda basın özgürlüğü karşısında kişilik hakkı ve korunması adlı kitabı da yazarıdır.

Lise mezunu olan genç oyuncu, ilk kez 2009 yapımı Açık Mutfak dizisinde İvana karakterini canlandırdı.

Barby Bebek lakaplı oyuncu; Kanatları, Kahve Bahane, Küçük Sırlar, Recep İvedik 3, Türkan ve İki Dünya Arasında gibi pek çok yapımın kadrosunda yer aldı.

Asıl çıkışını ise Gonca rolünü canlandırdığı Elif dizisiyle yakaladı.