Cansu Nur Çufalı kimdir, kaç yaşında? Cansu Nur Çufalı ne iş yapar, mesleği ne? Cansu Nur Çufalı eşi kimdir?

09.12.2022
Cansu Nur Çufalı kimdir, kaç yaşında? Cansu Nur Çufalı ne iş yapar, mesleği ne? Cansu Nur Çufalı eşi kimdir?

Cansu Nur Çufalı kimdir, kaç yaşında? Cansu Nur Çufalı ne iş yapar, mesleği ne? Cansu Nur Çufalı eşi kimdir? Yusuf Yosi Özlevi Kimdir? Cansu Nur Çufalı’nın Eşi Yusuf Yosi Özlevi Kaç Yaşında?

Cansu Nur Çufalı, aslen Rizeli olup İstanbul’da yaşamaktadır. 25 yaşında olan Cansu Nur Çufal Turizm sektöründe çalışmaktadır.

İletişim Fakültesi mezunu olan ve Televizyon Sinema okuyan Cansu Nur Çufalı daha önce oyunculuk yapmıştır. Çufalı “İşte Benim Stilim” yarışmasına katılmıştır.

Tekstilci işadamı Yusuf Yosi Özlevi 33 yaşları civarında olduğu bilinmektedir.

Muhteşem bir törenle nikah masasına oturan sosyal medya fenomeni Cansu Nur Çufalı ile iş insanı eşi Yusuf Yosi Özlevi’nin evliliğinde kara bulutlar dolaşmaya başladı.

Çift sorunlu bir şekilde çekişmeli olarak Boşanma davası açtılar. Haklarındaki çeşitli iddialar neticesinde:

Yusuf Yosi Özlevi’nin avukatı Salih Karataş dava dilekçesinde, şu ifadelere yer verdi: “Davalı, müvekkilden para koparmak amacıyla bir senaryo hazırlamıştır.

Tarafların boşanmalarına karar verilmesini istiyoruz. Ayrıca davalının kişilik hakları saldırıya uğrayan müvekkil için 2 milyon lira tazminat ile çocuğun velayetinin babaya verilmesini talep ediyoruz”

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Cansu Nur Çufalı bu sefer de remen Özlevi’yi dövdü. Taraflar arasında çekişmeli olarak başlayan boşanma davası devam ederken, 11 Kasım gecesi Kuruçeşme’deki ünlü bir eğlence mekanına giden iş insanı karşısında eşi Cansu Nur’u gördü. Sabah’ın haberine göre; gecenin ilerleyen saatleri olduğu için eşinin yanına giden Özlevi, “Çocuğu her gece evde bırakıp geziyorsun. Burada ne işin var?” diyerek tepki gösterdi.
İddiaya göre feonmen, kendisine tepki gösteren eşine “Sen bana karışamazsın” diyerek tepki gösterdi ve çantayı eline alarak, eşine vurmaya başladı. Taraflar arasındaki kavgayı mekân güvenliği engelledi.

Eşi tarafından darp edilen Yusuf Yosi Özlevi’nin aldığı darbeler sonrası yüzü ile burnunda kanama ve yırtıklar oluştu ve rapor olarak şikayetçi oldu.