Celalhan Peker kimdir? Celalhan Peker kaç yaşında?

25.08.2022
Celalhan Peker kimdir? Celalhan Peker kaç yaşında?

Celalhan Peker kimdir? Celalhan Peker kaç yaşında?

Celal Han Peker, Sedat Peker’in oğludur. Serdar Han Peker, Filiz Lina Peker ve Boğaçhan Talha Peker adında kardeşleri vardır.

Avukat Özge Yılmaz, Sedat Peker ile 2008 yılında bir çok ünlünün de katılımıyla gerçekleştiği düğün töreninde evlenmiştir.

Sedat Peker 49 yaşında, 1971 yılında Sakarya doğdu fakat uzun süre Almanya’da yaşadı. Sakarya doğumlu olsada aileden aslen Rizeli olan Sedat Peker’in annesinin ismi Meryem Peker, solcu dediği babası ise Ahmet Peker. Sedat Peker’in Vedat Peker ve Atilla Peker isminde 2 kardeşi var. 2 kez evlenen Sedat Peker’in ilk eşinden 2 oğlu ikinci eşinden 3 çocuğu var. Sedat Peker 2008 yılında Özge Yılmaz ile evlendi. Sedat Peker’in karısı Özge Peker avukatlık yapıyor. Peker hapis yatarken ilişkileri başlamıştı.

Sedat Peker’in Özge Peker ile olan evliliğinden Filiz Lina Peker ile Mila Peker isminde iki kızı, Boğaçhan Talha Peker adında bir oğlu var. Sedat Peker’in eski eşinden ise Celal Han Peker ile Serdar Han Peker adında 2 oğlu daha bulunuyor.

Rizeli Sedat Peker’in oğlu Celal Han Peker’in kaç yaşında olduğu bilinmiyor. Celal Han Peker’in sosyal medya hesabı olan instagramda @celalhanpeker kullanıcı adı ile bir hesabı vardır.