Cem Belevi yahudimi? Cem Belevi musevimi? Cem Belevi dini nedir? Cem Belevi annesi kim?

Cem Belevi yahudimi? Cem Belevi musevimi? Cem Belevi dini nedir? Cem Belevi annesi kim? şeklide sorular çok sorulmakta ve merak edilmektedir.

06.03.2022
Cem Belevi yahudimi? Cem Belevi musevimi? Cem Belevi dini nedir? Cem Belevi annesi kim?

Cem Belevi aslen nereli alevimi? Cem Belevi babası Nereli? Cem Belevi izmirin neresinden? Cem Belevi yahudimi? Cem Belevi musevimi? Cem Belevi dini nedir? Cem Belevi annesi kim?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Cem Belevi yahudimi? Cem Belevi musevimi? Cem Belevi dini nedir? Cem Belevi annesi kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Tabi ki insanların dini dili ırkı mezhebi ne olursa olsun kimseye yargılamak düşmez. Sadece bilgi amaçlı bakıldığı zaman Cem Belevi, 4 Haziran 1987 yılında İzmir’de ressam bir anne ve piyanist bir babanın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. İzmir Fatih Koleji’nde okumuştur.

Çok küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başlamış ve bunu ailesinin de fark etmesiyle 7 yaşında piyano dersleri alarak kendini geliştirmeye başlamıştır.

Soyisminden dolayı Cem Belevi yahudimi? Cem Belevi musevimi? Cem Belevi dini nedir? Cem Belevi annesi kim? gibi soruları merak ediyorsanız hemen söyleyelim.

Belevi, İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı bir mahalledir. Belevi Tren İstasyonu sınırları içerisinde yer almaktadır

Belevi, 4 Haziran 1987 tarihinde İzmir’de ressam bir anne ve piyanist bir babanın oğlu olarak dünyaya geldi. 7 yaşında ailesinin de desteği ile piyano dersleri alarak müziğe ilk adımlarını atmış oldu. 13 yaşında gitar çalmasını öğrenmeye başladı. Okul yıllarında konserler veren Belevi, ilk bestelerini de o yıllarda yapmaya başladı. 

Üniversite eğitimi için İngiltere’ye gitti. 5 sene kaldığı İngiltere’de ilk 6 ay Cambridge’te dil eğitimi, sonrasında 1 yıl LondraDavid Game College’ta ekonomi ve 3 sene Brunel Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme okuyarak üniversite eğitimini tamamladı.

Üniversite yılları sırasında Londra’nın büyüleyici ve romantik atmosferinde onlarca beste yaptı. Ayrıca Londra’dayken London Scholl Of Contemporary Music (LCCM)’te; Blues, Jazz ve Şan eğitimi aldı. Üniversiteden mezun olduktan sonra kariyerine Londra’da dünyaca ünlü bir şirkette çalışarak başladı. ancak müzik yapma isteği ile her şeyi bırakarak Türkiye’ye döndü ve 2011 yılında albüm çalışmalarışladı.

Cem Belevi, 2013 yılında ilk albümü “Bilmezsin”i çıkarttı.

Ajda Pekkan’dan dinlediğimiz ‘Kim Ne Derse Desin’ isimli şarkının düzenlemesini Mustafa Ceceli yaptı. Ve Ayşe Akın, “Kim Ne Derse Desin” şarkısında Cem Belevi ile düet yaptı. DMC müzikten çıkan İlk single’ı olmasına rağmen klip üç ayda yaklaşık 15 milyon kez tıklandı.

Albümleri :
2013 – Bilmezsin 
2015 – Kim Ne Derse Desin (single)

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Cem Belevi yahudimi? Cem Belevi musevimi? Cem Belevi dini nedir? Cem Belevi annesi kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.