Cem Payaslı kimdir? Doğum tarihi? Cem Payaslı kaç yaşında? Cem Payaslı eşi kimdir? Ezgi Dargı kimdir?

21.03.2022
Cem Payaslı kimdir? Doğum tarihi? Cem Payaslı kaç yaşında? Cem Payaslı eşi kimdir? Ezgi Dargı kimdir?

Cem Payaslı kimdir? Cem Payaslı kaç yaşında? Cem Payaslı eşi kim? Cem Payaslı boşandı mı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Cem Payaslı kimdir? Cem Payaslı kaç yaşında? Cem Payaslı eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Cem Payaslı kimdir? Cem Payaslı kaç yaşında? Cem Payaslı eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Cem Payaslı eşi Ezgi Payaslı’dır. Organizasyon şirketi olduğu biliniyor.

Ünlülerin estetik doktoru olarak da tanınan Cem Payaslı kendi web sitesinde kendini şu şekilde tanıtır .

Opr. Dr. Cem PAYASLI ilkokul eğitimini memleketi olan Antakya’ da Kültür Koleji’nde, ortaokul ve lise eğitimini Ankara Arı Koleji’nde ve sonra Ankara Gazi Üniversitesi’nde Tıp eğitimini tamamlamıştır.

Estetik ve Plastik Cerrahi ihtisasını tamamladıktan sonra Zonguldak Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini yaklaşık 800 operasyon ile bitirmiştir. Payaslı İspanya’da ünlü estetik cerrah Op. Dr. Xavier De Benito ile estetik operasyonlarda bulunmuştur ve askı tekniği konusunda sertifika almıştır.

2 sene Altunizade’de özel bir klinikte bulunmuş olan Dr.Payaslı, görevine kendi kliniğinde devam etmektedir.25. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi, Ekim 2003, Samsun

27. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ulusal Kongresi, 14-17 Eylül 2005, Konya.

30.Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ulusal Kongresi 17-20 Ekim 2008, Antalya.

Dermatolojik cerrahi kongresi 2008, İstanbul

Op. Dr. Cem Payaslı ve ortağı Esra Kızıltaş’ın Fotoğrafı.

Dr. Cem PAYASLI ilkokul eğitimini memleketi olan Antakya’ da Kültür Koleji’nde, ortaokul ve lise eğitimini Ankara Arı Koleji’nde ve sonra Ankara Gazi Üniversitesi’nde Tıp eğitimini tamamlamıştır.

Cem Payaslı eşi kimdir? Ezgi Payaslı kimdir? Ezgi Dargı kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapar? Ezgi Dargı eşi kimdir?

2002 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olduktan sonra, Istanbul’un en prestijli otellerinde davet ve ziyafet organizasyonu konusunda deneyim sahibi oldu. Bu çalışma hayatım süresince her organizasyon için davet sahiplerine kendilerini özel ve eşsiz hissettirecek konseptler yaratma fırsatı buldu. Daha sonra yaklaşık on yıl önce kendi firmasını kurarak butik ve konsept çalışmalar yaptığı, baştan sona her detayı tasarlanmış düğün ve davetlere imza attı. Ezgi Dargı kendini düğün planlayıcısı olarak tanımlıyor.