Cengiz Mesudiyeli kimdir nerelidir? Cengiz Mesudiyeli ne iş yapar?

29.06.2022
Cengiz Mesudiyeli kimdir nerelidir? Cengiz Mesudiyeli ne iş yapar?

Cengiz Mesudiyeli kimdir nerelidir? Cengiz Mesudiyeli ne iş yapar? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Cengiz Mesudiyeli kimdir nerelidir? Cengiz Mesudiyeli ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Hazal Mesudiyeli, iş adamı Cengiz Mesudiyeli’nin kızıdır. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu ile birliktelikleri olan Hazal Mesudiyeli, 23 yaşında. Kendisinden 37 yaş büyük olan Ali Ağaoğlu ile aşk yaşayan Hazal Mesudiyeli, Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde okuyor.

Son günlerde magazine konu olan Hazal Mesudiyeli ile Ali Ağaoğlu birlikteliklerinin arkasında durduklarını açıkladılar. Ali Ağaoğlu’nun sevgilisi Hazal Mesudiyeli son olarak, Mecidiyeköy’de meydana gelen asansör faciası hakkında attığı tweet ile gündemde.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Cengiz Mesudiyeli kimdir nerelidir? Cengiz Mesudiyeli ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.