Ceren Balcı Kimdir? Kaç Yaşında? Boy Kilo? Sevgilisi?

30.10.2023
Ceren Balcı Kimdir? Kaç Yaşında? Boy Kilo?  Sevgilisi?

Ceren Balcı Kimdir? Ceren Balcı Kaç Yaşında? Ceren Balcı Boyu? Ceren Balcı Dizileri? Ceren Balcı Nereli? Ceren Balcı Sevgilisi?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ceren Balcı Kimdir? Kaç Yaşında? Boy Kilo? Sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Ceren Balcı, dizi-film oyuncusu olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Ceren Balcı aynı zamanda 2020 yılında Öğretmen adlı dizide rol almış; sonrasında Öğrenci Evi adlı dizide rol almıştır. Ceren Balcı, kayak ve doğa yürüyüşünü sevmektedir. @balciceren kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ceren Balcı, oyunculuk çalışmalarına Günaydın Ajans bünyesinde devam etmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Ceren Balcı Kimdir? Kaç Yaşında? Boy Kilo? Sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.