Ceren Melek kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Ceren Melek doğum günü?

14.01.2023
Ceren Melek kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Ceren Melek doğum günü?

Ceren Melek kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Ceren melek doğum günü? Ceren melek Instagram? Ceren Melek imza günü 2023 ? Ateşpare 4. kitap ne zaman çıkacak? Ateşpare 5. kitap ne zaman çıkacak? Ateşpare kaç Kitap olacak? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ceren Melek kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Ceren Melek doğum günü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Ceren Melek Yazardır. Hemde ismi hayli duyulmuştur. Ateşpare serisi ile hayli merak konusu olmuştur. Kendisi @cerennmelek kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Bu mecrada 108.6 bin takipçisi vardır.

Ceren Melek 22 yaşındadır henüz. Kendisinin 20 ye yakın kitabı vardır. Gerçekten takdir edilen bir isimdir. Eserleri arasında En yaygın olan olan Ateşpare serisidir. Sonrasında Kalıntı serisi hayli konuşulmuştur. Doğum gününü merak edenler için Ceren Melek, 2000 yılında İstanbul’da doğmuştur. Gün olarak 30 Kasım diyelim.

Ateşpare 4. kitap çıktı, 5. kitap hakkında henüz bilgi yok.

4. kitap açıklaması şöyle ” Gizemli düşmanlar, karanlık geçmişler ve mucize sanılan felakete gebe teknolojiler Aşkın ve Ateş’in etrafını sarmıştır. İkisi de en büyük düşmanlarıyla yüzleşmeye adım adım yaklaşırken aralarındaki tutku dolu sevginin ne denli büyük olduğunu da birlikte göreceklerdir.”

Ceren Melek Doğum günü? Ceren Melek Doğum Tarihi nedir?

30 Kasım 2000 tarihinde doğmuştur. Yani Ceren Melek 23 yaşındadır.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi – Uluslararası Ticaret ve Finansman bölümü ikinci sınıf öğrencisidir. Küçük yaşlardan itibaren hayal dünyasını kelimelerle aktarmaktan büyük keyif alan yazar, 2016 yılında Wattpad – Çığır Açanlar kategorisinde ödül almıştır.

Kalıntı kitaplarının yazarı, aynı zamanda Ateşpare, Kiralık Cehennem ve Sonsuz hikayelerinin yazarıdır.

Kalıntı da çok tutan bir hikayesidir sonradan kitap olmuştur.

Kalıntı, şizofren ve kendini dış dünyadan izole etmiş bir genç kadına yardım etmek isteyen genç bir doktorla başlıyor. Genç doktorumuz Ezel Asral, Karmen’i tedavi etmek için Karmen’in yaşadığı ürkütücü kaleye taşınır.

Ancak zaman geçtikçe Karmen’in yaşadığı kalede bir şeylerin ters gittiğini keşfetmeye başlar. Ezel birden kendisini korku, gerilim ve aşk dolu bir girdapta bulur.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ceren Melek kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Ceren Melek doğum günü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.