Ceren Özdemir Darbuka kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Yaşı? İnstagram adresi?

05.11.2023
Ceren Özdemir Darbuka kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Boyu? Yaşı? İnstagram adresi?

Ceren Özdemir Darbuka kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Sevgilisi? Eşi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ceren Özdemir Darbuka kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Sevgilisi? Eşi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Kendisi @cerenozdemirr_ kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Eskişehir Senfoni Orkestrası’nda çalışırken pandemide işini bırakıp darbuka çaldığı videolarıyla gündeme gelen perküsyon sanatçısı Ceren Özdemir, sahne şovlarıyla ilgi topluyor.

Kendi ismini taşıyan web sitesinde otobiyografisi şöyle yer alıyor.

2 Eylül 1993 yılında Manisa’da doğdum. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde lisans eğitimimi tamamladım.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde 3 yıl boyunca Vurmalı Çalgılar topluluklarının şefliğini yürüttüm.

Pandemi hepimizde bir şeyleri değiştirdi, 2021 yılında kurumsal görevimden ayrılarak bireysel sahnelerimi yapmaya başladım. Bu süreçte bir Alman bir de İtalyan perküsyon firmasının global artisti oldum.

Ülkemizin çeşitli şehirlerinde ve farklı ülkelerde sahne almaya devam ediyorum. Hedefim yaptığım müziği uluslar arası düzeyde daha çok insana ulaştırmak..

Ceren Özdemir Perküsyon kimdir? Ceren Özdemir Darbuka kimdir? Ceren Özdemir Darbuka Nerelidir? Ceren Özdemir Darbuka Kaç yaşında? Ceren Özdemir Darbuka Evli mi? Ceren Özdemir Darbuka Sevgilisi? Ceren Özdemir Darbuka Eşi?

Sosyal medyada sıklıkla içerik üreten Özdemir Popüler şarkılarla birlikte çaldığı darbuka performansıyla dikkat çekiyor ve milyonlarca kişi tarafından izlenen perkünson sanatçısı Ceren Özdemir, doğduğu günden itibaren ritimle yatıp ritimle kalkan bir müzisyen. Pandemi öncesine kadar Eskişehir Belediyesi’nde hem senfoni orkestrasında çalıyor hem de vurmalı çalgılar topluluğu şefi olarak görev yapıyordu.

Bir yandan da kız çocuklarına ritim dersleri veren Özdemir’in müzikal kariyeri sosyal medyada paylaştığı darbuka videolarından sonra değişti. Kâh klasik batı müziğine darbukayla farklı bir soluk getiriyor kâh 90’lar şarkılarını darbukanın enerjisiyle birleştiriyor. Şimdilerde darbuka şovuyla farklı şehirlerdeki otellerde sahne alarak Türkiye’yi gezen Özdemir bir yandan da handpan isimli enstrümanı çalıyor ve yaygınlaştırmaya çalışıyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ceren Özdemir Darbuka kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Evli mi? Sevgilisi? Eşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.