Ceyla Büyükuzun Kimdir? Ceyla Büyükuzun Kaç yaşında? Ceyla Büyükuzun Sevgilisi Kimdir?

10.08.2022
Ceyla Büyükuzun Kimdir? Ceyla Büyükuzun Kaç yaşında? Ceyla Büyükuzun Sevgilisi Kimdir?

Ceyla Büyükuzun Kimdir? Ceyla Büyükuzun Kaç yaşında? Ceyla Büyükuzun Sevgilisi Kimdir?

1989 İstanbul doğumlu CeylaBüyükuzun, küçük yaşlardan itibaren bale ile ilgili. İlerleyen yaşlarda spora olan ilgisi de bir hayli artmış. Aspor ekranlarında sunuculuk yapan başarılı isim ilk olarak, SKY Türk’de Cevap Anahtarı isimli programla başlamış. Bu deneyiminin ardından BJK TV’de çalışmaya devam etti.

1989 yılının Mayıs ayında dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu, boğa burcudur. İlk ekran deneyimini SKY Türk kanalında Cevap Anahtarı isimli program ile gerçekleştirmiştir.

Boyu 1.62 cm, kilosu 49, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 31’dir. Bekar olan başarılı isim tv kanallarının yanı sıra, Youtube ve farkıl firmalarında reklam çalışmalarında yer almıştır. Günümüz itibariyle çalışmalarına TRT Spor’da Erbatur Ergenekon ile birlikte Spor Merkezi isimli programla devam etmektedir.

Resmi instagram hesabını ceylabuyukuzun ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 101bin civarındadır. Twitter hesabında ki sayı ise 87,1 B.

Daha sonra BJK Tv’de çalışmış ardından TRT Spor ve A Spor ekranlarında spor programları sunmuştur. Bekar olan güzel sunucu, ilginç saç stili ile kendisini beni sempatik yapan saçlarımdır diye tanımlamıştır. Ayrıca saçlarının Kolombiya’lı eski Milli futbolcu Carlos Valderrama’ya benzediğini, bu sebeple de bundan keyif aldığını sözlerine eklemiştir.

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ceyla Büyükuzun, ekranlardaki ilk deneyimini SKY isimli televizyon kanalında yayınlanan Cevap Anahtarı adlı program ile yaşamıştır. Daha sonra ise BJK TV’de görev almaya başlayan Ceyla Büyükuzun, ilk önce A Spor’da daha sonra da TRT Spor’da görev almıştır.
Özellikle ilginç saçları ve stili ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ceyla Büyükuzun, 15 yıl kadar süreyle bale eğitimi almış daha sonra da sunucu olma hayalini gerçekleştirmek için bu yönde çalışmalarına devam etmiştir.

Küçük yaşlarda iken babası ile beraber maçlara gittiğini ifade eden Ceyla Büyükuzun, siyah rengine takıntı derecesinde hayran olduğunu, spor giyinmeyi çok sevdiğini ve evleneceği kişinin mutlaka sporla ilgili birisi olması gerektiğini belirtiyor.